PDA

Zobacz pełną wersję : e-Urząd - Katalog aktów prawnych



jaque_cube
19-02-2008, 13:14
e-Urząd - Katalog aktów prawnych

Mam pytanie. W "Przegląd możliwości" joomly jest właśnie ten punkt e-urząd który by mnie niezmiernie interesuje. A pytanie jest następujące. Jest tam mowa o składniku opcionalnym na podstawie aktualności. Czy to znaczy że istnieje taki składnik, bo nigdzie czegoś podobnego nie znalazłem, czy organizuje się akta prawne po prostu jak aktualności? Bardzo by mi się przydała możliwość publikowania skróconych aktów prawnych z załączeniem pliku pdf pełnego dokumentu. Myślałem też o użyciu komponentu "docman", po prostu opisy plików były by krótkim opisem aktu prawnego z plikiem (pdf) do pobrania całego dokumentu.

PeFik
19-02-2008, 15:20
e-Urząd -> oznacza ni mniej nie więcej, że Joomla! można wykorzystać z powadzeniem do stworzenia strony urzędu:
+ ty budujesz szablon
+ dodajesz moduły, komponenty
+ i masz stronę internetową urzędu

jaque_cube
19-02-2008, 17:11
to jest jasne. No ale co znaczy składnik opcionalny, w punkcie pierwszym nawet komercyjny (który mnie nie interesuje, tylko żeby wyjaśnić o co mi chodzi).

inkos
19-02-2008, 17:20
to jest jasne. No ale co znaczy składnik opcionalny, w punkcie pierwszym nawet komercyjny (który mnie nie interesuje, tylko żeby wyjaśnić o co mi chodzi).
Składnik opcjonalny to składnik którego nie ma w instalce Joomla i który sobie zainstalujesz w późniejszym czasie z tych które są np. w zasobach joomla.pl oraz na extensions.joomla.org.

jaque_cube
19-02-2008, 18:34
Jeszcze raz, żeby już mi nikt nie tłumaczył podstaw. Już ma w zasadzie gotową witrynę stworzoną w joomla. Chodzi o wyżej wymieniony katalog aktów prawnych. Pytanie było czy istnieje taki składnik (komponent), jest to w "możliwościach joomli" tak sformułowane jak by autor znał taki komponent. A jak nie to proste pytanie, czy ma ktoś pomysł, jak najlepiej rozwiązać taki problem? Jak wyżej napisałem, można by było z "docman", ale mi się te rozwiazanie nie podoba.

neo_fox
21-02-2008, 10:05
Nie chciał bym robić (znowu) autoreklamy ale może: SOBI2 (http://www.sigsiu.net/download/components/sigsiu_online_business_index_2.html) + Download Plugin ;) (http://www.sigsiu.net/download/plugins/download.html)