PDA

Zobacz pełną wersję : Błędne parametry w modułach



daruuu
20-02-2008, 04:48
Występuje u mnie nietypowy problem. Przy próbie utworzenia własnego modułu są przypisywane automatycznie dodatkowe parametry. Pochodzą one z zainstalowanego i odinstalowanego thick_rss

Parametry te wpływają na błędne wyświetlanie modułów (pod IE wcale się nie wyświetlają lub bez obrazów).

Szukałem w bazie danych elementów za to odpowiedzialnych jednakże nie znalazłem.... nie istnieje w bazie danych tabela thick_rss.
Bardzo proszę o pomoc, ponieważ probowałem rozwiązać ten problem całą noc i niestety bezowocnie...

w załączniku zrzut ekranu (przy próbie dodania nowego modułu)

inkos
20-02-2008, 12:51
Pochodzą one z zainstalowanego i odinstalowanego thick_rss

Proponuję szukać wsparcia u autora tego dodatku. Rzeczywiście problem jest nietypowy i raczej wymaga jego interwencji.

Mam pyt: Jaka to wersja Joomla?

daruuu
20-02-2008, 12:59
Witam,

dziękuje za odpowiedz

wersja to joomla 1.0.13

Może ktoś wie które pliki odpowiadają za generowanie własnych modułów? Jeśli będę wiedział to spróbuje je podmienić z oryginalnej paczki - może się uda bez interwencji autora dodatku

inkos
20-02-2008, 13:40
Może ktoś wie które pliki odpowiadają za generowanie własnych modułów? Jeśli będę wiedział to spróbuje je podmienić z oryginalnej paczki - może się uda bez interwencji autora dodatku
Sprawdź czy ten plik nie został zmodyfikowany: administrator/components/com_modules/admin.modules.html.php
Wcześniej zarchiwizuj wersję jaką masz na serwerze.

daruuu
20-02-2008, 14:32
Niestety nic z tego, pliki nie są zmienione - rozmiary takie same ale na wszelki wypadek wszystkie podmieniłem. Dalej ten sam problem.