PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja stylu rt hivemind - tła, itp



dark_sand
20-02-2008, 19:41
Witam
Mam problem bo nie wiem jak wyedytować w temacie joomla1.5 RT Hivemind tło...
Podobno to w css się robi skopiowałem tuna forum jakieś pliki
http://www.sendspace.pl/file/9OsKorgS/
Próbowałem edytować ale niestety niepowidodło sie to sukcesem..byc może nie tą linie edytuje...a także chciałbym tła nagłówkow zmienic na czerwone? jak to zrobić?
Może ktoś mi pomóc ktoro mam wyedytować i w jaki sposób zeby tło albo to co znajduje sie pod tekstami i menu bylo ciemniejsze??

inkos
20-02-2008, 19:51
Mam problem bo nie wiem jak wyedytować w temacie joomla1.5 RT Hivemind tło...
To jest komercyjny szablon więc najpierw szukaj pomocy na forum oraz u autorów którym przecież zapłaciłeś za ewentualne wsparcie kupując u nich ten szablon. ;)

dark_sand
20-02-2008, 20:02
to raczej nie jest odpowiedź którą linie wyedytować... pytam użytkowników tego forum......nie ma znaczenia czy komercyjny czy jakiś inny ....a osoby sprzedające napolskich stronach ni ekoniecznie musza wiedzieć i znać joomla od kodu po obrazek zwany logiem :] poczekam na wypowiedzi innych userów którzy chcieli by wskazac tą linie a nie osób zobacz w google itp...

Szibena
20-02-2008, 20:33
Mógłbym Ci pomóc, ale podaj mi adres twojej strony.

Szibena
21-02-2008, 09:19
Dobra już mam. W pliku light.css pierwsze linijki to:

/* Light Style */

body {
background: #EFF2F3;
color: #555;
}

/**************** Start Font colors ***************/

/* link and content headings color */
a, .contentheading {
color: #2C68A6;
}Jeśli chcesz zmienić tło strony to edytujesz w body podpunkt background.
Jeśli chcesz zmienić kolory nagłówków w a, .contentheading edytujesz podpunkt color. Powinno działać ;)

dark_sand
21-02-2008, 11:30
dzięki za pomoc obczaiłem sobie juuż też to wszystko edytowalem nakompie w notatniku i zrbił się jeden wielki bałagan a wszedlem w eycje stylu na stronie edycja css i było ladnie poukładane :):)

Szibena
21-02-2008, 15:19
Na przyszłość nie korzystaj z Notatnika. Skorzystaj z tego artykułu:
http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/392/30 i wybierz dla Siebie odpowiednie oprogramowanie.

BrinX
23-02-2008, 20:40
A ja mam taki problem , że nie moge zmienic nazwy wyświetlanej w pasku afresu na stronie głównej i nie wiem dlaczego czy ktoś mi może pomóc :confused:

Szibena
24-02-2008, 07:36
Do BrinX: Po pierwsze załóż nowy temat, po drugie pisz zgodnie z zasadami ortografii i gramatyki, po trzecie nie wiem o co ci chodzi ;).