PDA

Zobacz pełną wersję : Tuż po instalacji



Kubek_pl
03-04-2006, 16:20
Tuż po instalacji i daniu temploratki do odpowiedniego katalogu na stronie mam takie coś:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kubekpl/domains/muza.jor.pl/public_html/includes/frontend.php on line 64

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kubekpl/domains/muza.jor.pl/public_html/includes/frontend.php on line 64

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kubekpl/domains/muza.jor.pl/public_html/includes/frontend.php on line 64

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kubekpl/domains/muza.jor.pl/public_html/includes/frontend.php on line 64

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kubekpl/domains/muza.jor.pl/public_html/includes/frontend.php on line 64

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kubekpl/domains/muza.jor.pl/public_html/includes/frontend.php on line 64
Strona, którą próbujesz obejrzeć, nie istnieje.
Wybierz inną z głównego menu.
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kubekpl/domains/muza.jor.pl/public_html/includes/frontend.php on line 64

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kubekpl/domains/muza.jor.pl/public_html/includes/frontend.php on line 64

Po odświerzeniu strony:
DB function failed with error number 1146
Table 'nie podam z względu bezpieczeństwa' doesn't exist SQL=SELECT session_id FROM jos_session WHERE session_id = MD5( '138accf7478c97c42e93aed3b378b6a0' )
SQL = SELECT session_id
FROM jos_session
WHERE session_id = MD5( '138accf7478c97c42e93aed3b378b6a0' )


Bardzo proszę o pomoc

vj_
03-04-2006, 17:18
Co do tego : Table 'nie podam z względu bezpieczeństwa'

Własnie Ci tego brakuje i powinienes miec te tabele, ja bym tak wstepnie profilaktycnie dokonal wykasowania tabeli jos_session, potem wgral od nowa z pliku sql joomli, ew. mozesz tylko sfluchowac/splukac obecna tabele jaka posiadasz i wyczyscic ja ze starych sesji, nie wiem za bardzo co Ty kombinowales, ale jak mi piszesze, ze templatke wgrywales do odpowiedniego katalogu na stronie to malo co z tego rozumiem, przeciez templatki sie instaluje przez instalator w panelu admina, możliwe ze sobie sam zrobiles krzywde probujac instalowac to przez ftp i wgrywajac do katalogu z templatkami

Kubek_pl
03-04-2006, 17:21
Tyle że jak nie miałem templarki to mi wyskakiwało że musze ją mnieć więc wgrałem przez ftp. Możesz jaśniej napisać reszte bo dopiero jestem początkującyj i nie umiem tego zrobić.

zwiastun
03-04-2006, 17:59
W bazie danych, np. poprzez phpMyAdmina, wykonaj taką kwerendę:




DROP TABLE IF EXISTS `jos_session`;
CREATE TABLE `jos_session` (
`username` varchar(50) default '',
`time` varchar(14) default '',
`session_id` varchar(200) NOT NULL default '0',
`guest` tinyint(4) default '1',
`userid` int(11) default '0',
`usertype` varchar(50) default '',
`gid` tinyint(3) unsigned NOT NULL default '0',
PRIMARY KEY (`session_id`),
KEY `whosonline` (`guest`,`usertype`) ) TYPE=MyISAM;

Kubek_pl
03-04-2006, 19:26
Mam coś w tym kodzie podmienić czy bezpośrednio wkleić?

Rybik
03-04-2006, 20:07
Templaki zawsze mozna bylo uploadowac przez ftpa, zwykle nie dokonuja zadnych operacji bazodanowych. Dodatkowo powiem ze sam fakt wgrania templaka nic nie powinien psuc, dopiero wybranie wadliwej moze cos mieszac. Chyba ze to jakis kombajn w stylu templak z wlasna konfiguracja - czyli quasi-komponent a malo ktory taki jest dobrze napisany.

serwer ? wersja php ? safe mode ? register globals ?