PDA

Zobacz pełną wersję : Tittle artykułu i kategorii, dlaczego taki sam jak strony?



yomas
21-02-2008, 17:39
Witam Panowie. Mam do Was nastepujące pytanie.

W wynikach wyszukiwania w przegladarce, moje artykułu i kategorie, mają taki sam tytuł jak cała witryna. Chciałbym aby wyswietlał sie tylko tytuł artykułu czy tez odpowiednio kategorii w wynikach wyszukiwania.

Nie satysfakcjonuje mnie tytuł w wszykuwarce, skladajacy sie pierw z tittle mojej strony, a dopiero potem artykulu/kategorii, bo z reguly przegaldarki ucinają już ich tittle. A ma to przeciez ogromby wpływ na klikalność i zapewne pozycjonowanie i indeksowania artykułów.

Podobnie jest z wyswietlanym opisem kategorii w wyszukiwarkach. Mają one ogolny opis witryny - gzdie mogę przypisać im unikalny opis ?

Nie mam pojecia jak to zmienic i bylbym bardzo wdzieczny za porad. Z góry dziekuje !

ozon
21-02-2008, 23:51
Luknij do konfiguracji witryny meta i w Nazwie witryny.

pozdro.

yomas
22-02-2008, 00:34
Hm chyba niezupelnie ... ale dzieki za odzew

Przeciez nie zmienie calkowicie Nazwy witryny (samych slow) , zas zmiana "tytułu pozycji" w zakladce metatagi, tez nie rozwiarze problemu - mimo ze mam ustawione na "TAK" - czyli tytul art powinien sie wyświetlać i sie wyswietla, jednak przed nim jest tittle strony glownej :/

Panowie jeszcze jakies pomysly ?

yomas
24-02-2008, 10:26
Wszystkim tym, którzy chcą miec unikalny tittle, opis i keywords, dla swoich kategorii i podstron, polecam program JoomSEF do przyjaznych url`i.

pozdrawiam

ozon
24-02-2008, 15:40
No zgadza sie ma super to zrobione :) ale jak ktos ma z kilka- nascie tysiecy podstron hehe to juz nie tak prosto ,tez polecam joomsef.