PDA

Zobacz pełną wersję : moduł powiadamiania dla wszystkich użytkowników



Liszek
22-02-2008, 16:17
Witam serdecznie!

Potrzebuję, modułu komponentu, do joomli 1.0.x, które będzie powiadamiał wszystkich użytkowników na podany w profilu adres email o np. nowo dodanym artkule.

Tworzę serwis dla spółki w której udziałowcy chcieliby mieć platformę do wymiany informacji. Chodzi o to żeby po napisaniu nowej wiadomości/artykułu, reszta udziałowców była automatycznie powiadamiana o pojawieniu się np. nowego wątku, komentarza :)

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

ozon
22-02-2008, 17:56
Skorzystaj z - Korespondencja seryjna - wchodzisz i wybierasz odpowiedni profil uzytkownikow np. registered i wklejasz newsa :) ja proponuje poczatek newsa wklejac ,a potem na koncu dopisac lub wstawic button wiecej na stronie lub czytaj wiecej /calosc ( w ostatecznosci grafik niech ci zaprojektuje juz w formacie png ,jpg czy gif matrial ) i za kazdym razem tak robisz.

Poza tym ludzie nie lubia jak sie codziennie wysyla newsy na poczte :( wiec mysle ze 1-15 na 30 dni to jest w miare wystarczajaco.

a watek komentarz to jak cos napisza to jest w com/modulach do komentarzy
opcja - Powiadom mnie o komenatrzach-.

Pozdrawiam.

Liszek
23-02-2008, 14:57
Skorzystaj z - Korespondencja seryjna - wchodzisz i wybierasz odpowiedni profil uzytkownikow np. registered i wklejasz newsa :) ja proponuje poczatek newsa wklejac ,a potem na koncu dopisac lub wstawic button wiecej na stronie lub czytaj wiecej /calosc ( w ostatecznosci grafik niech ci zaprojektuje juz w formacie png ,jpg czy gif matrial ) i za kazdym razem tak robisz.

Poza tym ludzie nie lubia jak sie codziennie wysyla newsy na poczte :( wiec mysle ze 1-15 na 30 dni to jest w miare wystarczajaco.

a watek komentarz to jak cos napisza to jest w com/modulach do komentarzy
opcja - Powiadom mnie o komenatrzach-.

Pozdrawiam.

Dzięki ale nie o to chodzi. Wiem o module koresndencja seryjna. Chodzi o stworzenie wspólnego bloga. W któym kazdy byłby powiadamiany o jego wpisach.

inkos
23-02-2008, 15:11
Dzięki ale nie o to chodzi. Wiem o module koresndencja seryjna. Chodzi o stworzenie wspólnego bloga. W któym kazdy byłby powiadamiany o jego wpisach.
Nie znam nic konkretnego co odpowiadałoby Twoim potrzebom więc mogę zaproponować Ci tylko przeszukanie zasobów: extensions.joomla.org.