PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.5 - Tłumaczenie do Panelu Administracyjnego



sh33run
22-02-2008, 21:38
Czy zostało już wydane tłumaczenie polskie do Panelu Administracyjnego?

inkos
22-02-2008, 21:41
Czy zostało już wydane tłumaczenie polskie do Panelu Administracyjnego?
A szukałeś i znalazłeś je może w zasobach joomla.pl? Ja nie więc się pytam. ;) Jeśli go tam nie ma to widocznie oficjalne polskie tłumaczenie nie zostało wydane. :) Zresztą gdybyś przeglądnął zasoby tego forum to nie zadawałbyś takich pytań.:mad:

sh33run
22-02-2008, 21:55
gdybyś przeglądnął zasoby tego forum to nie zadawałbyś takich pytań
Właśnie dlatego zadałem to pytanie ;]

paww
22-02-2008, 23:35
No pytanie skądinąd słuszne. Nie wiem, czy para nieco opadła czy są jakieś inne powody, ale przygotowanie wersji PL dla 1.5 trwa nadzwyczaj długo.

Myślę, że forumowiczom przydałaby się jakaś odpowiedź ze strony ekipy dokonującej lokalizacji. Coraz więcej osób myśli o przeniesieniu swoich stron na nową wersję, a chłopaki nie odzywają się. Może potrzebują pomocy, ale chyba też wtedy powinniśmy o tym wiedzieć, nie?

sh33run
23-02-2008, 00:13
Dziękuję za głos nadziei
Właśnie zacząłem nawet własnoręczne tłumaczenie i nie wiem czy nie dubluje już kogoś (zapewne tak). Dlatego czekam, może ktoś juz zaczął. Jak swoje dopracuje (dopiero dzisiaj zacząłem) napiszę na forum.
Pozdrawiam.

inkos
23-02-2008, 00:54
Myślę, że forumowiczom przydałaby się jakaś odpowiedź ze strony ekipy dokonującej lokalizacji. Coraz więcej osób myśli o przeniesieniu swoich stron na nową wersję, a chłopaki nie odzywają się. Może potrzebują pomocy, ale chyba też wtedy powinniśmy o tym wiedzieć, nie?
Dyskusja na ten temat wraz z aktualnymi informacjami o stanie lokalizacji odbywa się w innym stosownym dla tego tematu wątku dlatego też jako jeden z testerów nie będę o tym pisał w kilku miejscach na forum tylko zaproszę do lektury (http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=15369&page=5) ostatnich postów we wskazanym wątku a także do śledzenia innych informacji na ten temat pojawiających się na forum.