PDA

Zobacz pełną wersję : założenie marginesów templatce w kolumnie glownej



pawelkosla
23-02-2008, 21:09
Mam problem, w centralnej czesci szblonu tekst jest praktycznie sklejony z lewa krawedzia, dokladnie chodzi mi o tekst w komponencie o nazwie Linki na stronie www.vwpolofans.com.pl, chodzi mi o to zeby zalozyc marginesy na ta czesc szablonu, albo moze wyrownac tak ten tekst zeby wygladalo to dobrze, bo teraz jest lipa! POMOCY ;) moge podeslac wam pliczek css albo index, ale pewnie bedziecie wiedziec jak to zmienic

inkos
23-02-2008, 21:19
Mam problem, w centralnej czesci szblonu tekst jest praktycznie sklejony z lewa krawedzia, dokladnie chodzi mi o tekst w komponencie o nazwie Linki na stronie www.vwpolofans.com.pl (http://www.vwpolofans.com.pl), chodzi mi o to zeby zalozyc marginesy na ta czesc szablonu, albo moze wyrownac tak ten tekst zeby wygladalo to dobrze, bo teraz jest lipa! POMOCY ;) moge podeslac wam pliczek css albo index, ale pewnie bedziecie wiedziec jak to zmienic
Zmodyfikuj którąś z wymienionych klas: contentpane, contentdescription ewentualnie bac_main w pliku CSS szablonu. To jest naprawdę proste ;) więc nie powinieneś potrzebować pomocy. :D W końcu masz własną stronę więc i z tym problemem powinieneś sobie samemu poradzić. :)

pawelkosla
23-02-2008, 21:36
zmienilem marginy i jest super ;)