PDA

Zobacz pełną wersję : ok i dwa kolejne Komponenty phocaguestbook i phocafavicon



Qbik
23-02-2008, 23:57
Tak jak poprzednio

Jakiekolwiek uwagi czy porawki mie widziane

EDIT
poprawiłem kodowanie teraz powinno być lepiej :)

MirekP
25-08-2008, 19:03
Próbowałem wielokrotnie instalować ten pakiet. Bez powodzenia. Otrzymywałem komunikat:
JFolder:: create: infinite loopdetected
Unable to create destination
Co w tej sytuacji mam zrobić?
Czy inne książki gości też pasują do Joopa?
Jakie?

MirekP
25-08-2008, 19:52
Sciągnąłem z sieci Easybook.zip.
Pokazał się komunikat, że prawdopodobnie ten dodatek był stworzony dla starszej wersji Joomla!
Proszę o podpowiedź, co w takiej sytuacji mam robić?
Czy są jakieś inne książki gości, pasujące do Joomla?
Podaję adres do mojej strony:
http://obrazysatyrawierszepapuzynski.home.pl/
Księga gości przdała by się tutaj.

inkos
25-08-2008, 22:43
Księga gości przdała by się tutaj.
A my bedziemy WDZIĘCZNI jeśli USZANUJESZ to miejsce czyli to forum nie zaśmiecając przypadkowych wątków przypadkowymi postami.
O czym jest pierwszy post a czym jest Twój ostatni? Co ma związek jedno do drugiego????

Czy tak trudno jest zalożyć nowy wątek zamiast śmiecenia w innym tylko dlatego iż wcześniej napisało się tam swój post?????
Szanujmy się nawzajem. :)

MirekP
26-08-2008, 00:48
A my bedziemy WDZIĘCZNI jeśli USZANUJESZ to miejsce czyli to forum nie zaśmiecając przypadkowych wątków przypadkowymi postami.
O czym jest pierwszy post a czym jest Twój ostatni? Co ma związek jedno do drugiego????

Czy tak trudno jest zalożyć nowy wątek zamiast śmiecenia w innym tylko dlatego iż wcześniej napisało się tam swój post?????
Szanujmy się nawzajem. :)

Wątek, do którego się odniosłem, dotyczy właśnie dokładnie sprawy, o którą zamierzałem zapytać (plik Phocaguestbook...).
Ponieważ instalacja tego dodatku nie daje się wykonać na moim komputerze, uznałem za stosowne zwrócić się do osoby kompetentnej.
Taką właśnie wydał mi się autor Qbik.
A mnożenie wątków o identycznych tematach nie jest chyba celowe.