PDA

Zobacz pełną wersję : art*gbok 1.0 a joomla 1.0.13 PL na yoyo.pl



tomek83
23-02-2008, 23:17
witam. jest kolejny problemik. nie wyswietla mi sie ksiega gosci ( akobook- podobno ona na nowszej joomli narazie nie smyka) oraz art*bok w wersji 1.0. komonenty sie daja zainstalowac oraz skonfigurowac. po konfiguracji potwierdzilem poleceniem zapisz. niestety nie widze tek ksiegi gosci na mojej witrynie. troche sie dziwie ze podczas ustawien nie ma polecenia w ktorym miejscu ma si eona znajdowac. prosze o odpowiedz.
pytanie 2
wgralem do biblioteki mediow obraz JPG 30kb. rozmiar 510x350 przy rozdz 96x96. obrazka tego nie widac ani w bibliotece ani w wybranym artykule. zamiast obrazu jest tylko kontur z napisem IMAGE.
Kurde takie 2 ****************************y a jak mnie one wkurzaja. prosze znowu o pomoc

inkos
23-02-2008, 23:32
po konfiguracji potwierdzilem poleceniem zapisz. niestety nie widze tek ksiegi gosci na mojej witrynie. troche sie dziwie ze podczas ustawien nie ma polecenia w ktorym miejscu ma si eona znajdowac. prosze o odpowiedz.
Informacje są na: pomoc.joomla.pl w czesci dotyczącej komponentów oraz modułów. Zapoznaj się z nimi.

tomek83
23-02-2008, 23:32
problem 1 rozwiazalem. za pomoca komponentu ja zamiesiclem :rolleyes: mam księgę nimi po PL ale nie wysiwtla poprawnie naszych ogonków ą ę itp. jakies spolszczenie trzeba dolepic ? ma moze ktos linka do edytora JCE ? ciezko mi wychodzi szukanie tego :/ pozdr

inkos
23-02-2008, 23:42
problem 1 rozwiazalem. za pomoca komponentu ja zamiesiclem :rolleyes: mam księgę nimi po PL ale nie wysiwtla poprawnie naszych ogonków ą ę itp. jakies spolszczenie trzeba dolepic ? ma moze ktos linka do edytora JCE ? ciezko mi wychodzi szukanie tego :/ pozdr
Kodowanie w dodatkach do Joomla: dzisiaj ten temat był wałkowany jakies 50 razy więc łatwo bedzie go poszukać. Wystarczy tylko chcieć a nie tylko czekać jak inni podadzą gotowe rozwiązanie. :mad:
JCE - zasoby Joomla.pl :mad:

tomek83
24-02-2008, 00:00
co do JCE to poszukalem wersje 1,1,6 podobno dzialajaca na mojej joomli *13. podczas instalacji wykoczyly 2 bledy:
-Błąd: W pakiecie instalacyjnym - brak pliku XML lub kodowanie pliku jest niepoprawne
- Nie znaleziono pliku instalacyjnego:
/var/www/sites/yoyo.pl/z/n/znicze/media/install_47c0a3520d574/

niby jakby w zipie brakowalo plikow. nie sadze jednak aby tak bylo.