PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla a Windows Vista?



CyberMycha22
24-02-2008, 15:27
Czesc!
Czy wie ktos moze jak to jest z instalacja Joomli na Windows Viste?? :confused: Mam problem,bo gdy chce pobrac program joomli to zamiast instalacji wyskakuje mi cos takiego jak przy zapisie np.zdjecia "SAVE"-"OPEN" :eek: Slyszalam,ze Vindows Wista ma to do siebie ze nie mozna na nia zainstalowac niektorych programow,czy to prawda? :confused: Jesli tak to co moge zrobic w takim przypadku aby jednak zainstalowac ta Joomle u siebie?? Pomozcie prosze!!!!!!!!!:(

inkos
24-02-2008, 15:38
Czesc!
Czy wie ktos moze jak to jest z instalacja Joomli na Windows Viste?? Mam problem,bo gdy chce pobrac program joomli to zamiast instalacji wyskakuje mi cos takiego jak przy zapisie np.zdjecia "SAVE"-"OPEN" Slyszalam,ze Vindows Wista ma to do siebie ze nie mozna na nia zainstalowac niektorych programow,czy to prawda? Jesli tak to co moge zrobic w takim przypadku aby jednak zainstalowac ta Joomle u siebie?? Pomozcie prosze!!!!!!!!!
Jak chcesz tą joomlę zainstalować na Viście? Możesz jaśniej bo w tej chwili z tego opisu można wywnioskować iż chcesz zrobić coś czego jeszcze nikt nie dokonał. :D

CyberMycha22
24-02-2008, 15:41
Jak chcesz tą joomlę zainstalować na Viście? Możesz jaśniej bo w tej chwili z tego opisu można wywnioskować iż chcesz zrobić coś czego jeszcze nikt nie dokonał. :D
No yyyy...to moze inaczej mam Windows Viste,nie znam sie zabradzo na komputerze..no a chcialam zainstalowac Joomle no czy mozna to zrobic?? Bo jak chce ja zainstalowac to mi nie wyskakuje ze instaluje tylko tak jak pisalam wczesniej sa opcje otworz-zapisz...

magdaa
24-02-2008, 15:46
żeby zainstalować joomlę na komputerze trzeba wpierw zadbać o środowisko dla niej: pobierz xamppa z netu, zainstaluj go, a następnie weź się za joomlę .... Zwróć uwagę również na fakt ( w przypadku joomla), że pobierasz paczkę *.zip, a nie *.exe. Nie zainstalujesz joomli tak, jak zwykłego programu w Windows.

po zainstalowaniu xamppa przeczytasz uważnie ten artykuł http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/434/51/

CyberMycha22
24-02-2008, 16:15
Dzieki Madziu zaraz cos tu pokombinuje.. moze sie uda :) papa i pozdrawiam!