PDA

Zobacz pełną wersję : widoczność modułów



mychael
25-02-2008, 06:02
Mam pytanie. Dotyczy joomli 1.5. Czy da się zrobić tak, żeby moduły widoczne na stronie kategorii ( do której prowadzi link z menu ) nie były widoczne na stronie artykułu z tej kategorii ? Jeśli tak, to prosiłbym o jakieś wskazówki.

Szibena
25-02-2008, 17:16
Można zrobić tak by całe menu (czyli moduł) był widoczny na wybranych stronach. Popatrz w Module Manager.

mychael
25-02-2008, 19:24
W module menager można odwoływać się do pozycji w menu. Mi chodzi oto, że jeśli przypisze do danej kategorii kilka modułów właśnie za pomocą module menager to nie wiem jak zrobić, żeby te moduły nie były widoczne na stronie już konkretnego artykuły z tej kategorii.

Szibena
25-02-2008, 22:28
Ponownie odsyłam do Module Manager. Wchodzisz do danego modułu i tam takie pisze coś: Menu Assignment i jeśli masz dany artykuł w jakimś Menu to wtedy odznaczasz go z listy.

mychael
26-02-2008, 05:03
Widzę, że dalej się nie rozumiemy. W menu mam tylko link odsyłający do kategorii artykułów. Nie mam w tym menu linków do artykułów bo jeśli powiększy się ich baza to w menu pojawi mi się np. 100 linków do artykułów. Gdy klikam link w menu prowadzi mnie on do danej kategorii a więc po kliknięciu na stronie wyświetlają mi się zajawki artykułów wraz z modułami, których wyświetlenie ustawiłem w Module Menager. Problem polega na tym, że gdy wchodzę z tej strony z zajawkami na dany artykuł ( klikam np. w "read more" ) to na stronie artykułu są wyświetlane te same moduły co na stronie kategorii, a ja tych modułów nie chcę na stronie artykułów i byłem ciekawy czy jest jakieś gotowe rozwiązanie, ponieważ nie chciałem ingerować w kod joomli.

Szibena
26-02-2008, 10:23
Obawiam się, że nie ma.