PDA

Zobacz pełną wersję : roznice miedzy IE, a Firefoxem



pawelkosla
25-02-2008, 10:19
Przygotowuje stronke, uzywan na codzien przegladarki Firefox. Mam duzy problem poniewaz to co wyswietla sie w firefoxie wogule nie pokrywa sie z Internet Explorer, roznica dotyczy kolorow i tekstow. Jest jakis sposob na naprawienie tych roznic, mam nadzieje ze tak.

pawelkosla
25-02-2008, 10:27
adres mojej stronki: www.vwpolofans.com.pl, moge tez udostepnic plik templatki jak ktos moze mi pomóc :) Pomożecie ???

inkos
25-02-2008, 10:47
adres mojej stronki: www.vwpolofans.com.pl (http://www.vwpolofans.com.pl), moge tez udostepnic plik templatki jak ktos moze mi pomóc :) Pomożecie ???
Umieść tutaj jako załączniki do posta pliki: index.php i CSS tego szablonu który wykorzystujesz :)

pawelkosla
25-02-2008, 11:09
Nie jestem pewiem czy powinnienem udostepniac tych plikow ale ufam Ci. I wierze ze mi pomozesz, Zwroc szczegolnie uwage na roznice w kolorach w menu

pawelkosla
25-02-2008, 17:46
Znalazł ktos w tych plikach blad, ktory moze powodawac ta roznice?? Blagam o pomoc...

inkos
26-02-2008, 01:03
Nie jestem pewiem czy powinnienem udostepniac tych plikow ale ufam Ci. I wierze ze mi pomozesz.
Jeśli chcesz uzyskać pomoc w tym miejscu to musisz też udzielić odpowiednich informacji którymi w tym konkretnym przypadku są te pliki. Nie ma to zwiazku z zaufaniem i temu podobnymi sprawami. Chcesz otrzymać pomoc to musisz "współpracować". :D


Znalazł ktos w tych plikach blad, ktory moze powodawac ta roznice?? Blagam o pomoc...
A odpowiadajac na Twój problem. Co to za wielkości jakie są zapisane w pliku index.php(także w pliku CSS) dla przykładu: ".... width="2">"???? Co ma oznaczać to 2? Zauważyłem iż w niektórych miejscach jest poprawnie czyli jest określona wielkość danego elementu czyli szerokość lub wysokość w procentach z dodaniem znaczka % lub też jako same wartosci np. 719px itp? Popraw te braki i określ czy te 719 to ma być pixeli czyli dodaj "px" czy tez w procentach czyli dodaj "%" do odpowiednich wartości.

To powinno rozwiazac Twój problem z tego i innych wątków jakie w czasie kiedy oczekiwałeś na odpowiedź zdążyłeś już założyć. :mad: To forum to nie jest płatny support który powinien udzielać odpowiedzi w 15 minut ale miejsce gdzie każdy dobrowolnie dzieli się wiedzą z innymi kiedy ma na to czas. A z czegoś trzeba żyć więc nie zawsze odpowiedzi są w kilka minut. ;)