PDA

Zobacz pełną wersję : Rozbudowany kalendarz



Mangas
25-02-2008, 11:28
Mam pytanie czy istnieje w Joomli moduł/komponent rozbudowanego kalendarza? Chodzi mi o coś takiego jak kalendarzyki, które kilkanaście lat temu wieszało się na ścianach i na każdy dzień wyrywało się kartkę.
Były tam podane wszystkie informacje, data, imieniny i jakieś motto na dany dzień (pomijam już pory wschodu i zachodu słońca i ile godzin trwa dany dzień).

Czy coś takiego istnieje dla joomli? Czy może ExtCalendar zawiera takie opcje, bądź też czy dałoby się połączyć kilka modułów w jeden? Mam na myśli np. Imieniny 0.2 i cytaty?

Bardzo Proszę o pomoc.

inkos
25-02-2008, 23:25
Czy coś takiego istnieje dla joomli? Czy może ExtCalendar zawiera takie opcje, bądź też czy dałoby się połączyć kilka modułów w jeden? Mam na myśli np. Imieniny 0.2 i cytaty?
Posuzkaj na extensions.joomla.org gdzie jest jak dobrze pamiętam moduł o nazwie The day in History w którym możesz sobie zbudować bazę wyświetlającą informacje o wydarzeniach jakie miały miejsce w przeszłości w danym dniu. Jest także moduł Imieniny dostępny w zasobach joomla.pl. Co do cyctatów to nie spotkałem się z polskim modułem co nie oznacza iż czegoś takiego nie ma. Musisz uruchomić profesora googla a on z pewnością Ci coś podpowie. :)