PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcie w module na stronie głównej



Jdwind
25-02-2008, 11:50
Witam, zrobiłem sobie na stronie głównej moduł ze zdjęciem. Chciałbym, żeby to zdjęcie było na stronie głównej (i tak ustawiłem w module) ale teraz tak - na stronie głównej mam skróty artykułów z "czytaj więcej" pod spodem i chciałbym, żeby po kliknięciu w to "czytaj więcej", po przejściu do całego artykułu zdjęcie nie było widoczne. Można tak ustawić? W module ustawiłem na topmenu-start i mainmenu-start.

inkos
25-02-2008, 23:28
Witam, zrobiłem sobie na stronie głównej moduł ze zdjęciem. Chciałbym, żeby to zdjęcie było na stronie głównej (i tak ustawiłem w module) ale teraz tak - na stronie głównej mam skróty artykułów z "czytaj więcej" pod spodem i chciałbym, żeby po kliknięciu w to "czytaj więcej", po przejściu do całego artykułu zdjęcie nie było widoczne. Można tak ustawić? W module ustawiłem na topmenu-start i mainmenu-start.
Poczytaj pomoc.joomla.pl i demo.joomla.pl a znajdziesz odpowiedź na swój problem. :)

Jdwind
26-02-2008, 02:27
No i? Czytałem już nie raz pomoc, ale tego akurat nie znalazłem ;) W sumie artykuł po rozwinięciu całości dalej jest "artykułem na stronie głównej", więc moduł ze zdjęciem, który ma w ustawieniach "wyświetlaj na stronie głównej" będzie tam wyświetlany. Może jakaś sugestia chociaż, czego mam szukać?
EDIT:
nie powiesz mi chyba, że chodzi Ci o TO (http://www.pomoc.joomla.pl/component/option,com_easyfaq/task,view/id,18/Itemid,53/).