PDA

Zobacz pełną wersję : Da sie zrobić taki szablon?



cronix
25-02-2008, 14:12
witam, o istnieniu czegoś takiego jak joomla dowiedziałem sie calkiem nie tak dawno temu... dopiero zaczynam swoja zabawe z tworzeniem stron internetowych wiec prosze nie miec petensji o moje pytanie ;)

stworzylem stronke www.e-akademia.ovh.org/test (jets to narazie sam wzor- szablon do htmla) ale w miedzyczasie dowiedzialem sie ze zarzadzanie trescia strony jest o wiele łatwiejsze przy uzyciu cmsa. moje pytanie jest nastepujace: da sie w jakiś łatwy sposob zrobić templatke do joomli ktora wygladala by podobnie (najlepiej tak samo) jak strona ktora jest w odnośnik powyżej?

idek
25-02-2008, 15:25
pod FF sie rozjeżdża, pod IE jest ok

i jak na gg Ci pisałem, da rade :D

cronix
25-02-2008, 17:49
hmm... no to sie ciesze :) a jak mi napisałeś na gg skoro ja tutaj nie podawałem numeru mojego gg przy rejestracji? :) moglbys mi przeslac to na mejla? maciek_86@o2.pl z gory bardzo dziekuje :)

inkos
26-02-2008, 00:05
moje pytanie jest nastepujace: da sie w jakiś łatwy sposob zrobić templatke do joomli ktora wygladala by podobnie (najlepiej tak samo) jak strona ktora jest w odnośnik powyżej?
Przy odpowiednim poziomie wiedzy na temat tworzenia szablonów dla Joomla (np. po lekturze pomoc.joomla.pl i demo.joomla.pl) oraz opanowanych podstawach obsługi kilku potrzebnych programów jak i trochę wiedzy o samych stronach internetowych i językach takich jak html, php, css jest to jaknajbardziej wykonywalne. W sumie szablon jest w miarę prosty więc nie powinno być problemów z jego adaptacją na potrzeby Joomla tak aby wyglądał w 99% podobnie. :)

stasio
26-02-2008, 22:41
hmmm stworzeni templaka z tego to nie problem...
ogólnie nawet gustowny wygląd...