PDA

Zobacz pełną wersję : Arabska czcionka na stronie i nie tylko



jaromiko
26-02-2008, 08:46
Mam taki problem, mammy taką stronę ze znajomymi - www.emiddle-east.com na stronie publikujemy artykuły np studentom co to nie stać ich na publikację w innycm czasopiśmie (my publikujemy gratis) i na tej stronie chcemy mieć nagłówki artykułów w języku arabskim, ale chcemy mieć i język polski oraz rosyjski i angielski.

Jak instalowałem joomfish itd. to nie było możliwości by się to wszystko wyświetlało, wiem ze arabski ma kodowanie na iso z koncowka 8 itd... ale gdzie to trzeba poustawiać i czy ewentualnie miał ktoś taki problem lub czy się ktoś w coś takiego bawił ;) na joomli ;)

Pozdrawiam i jak ktoś coś wie to będę wdzięczny ;))

inkos
26-02-2008, 13:57
Mam taki problem, mammy taką stronę ze znajomymi - www.emiddle-east.com (http://www.emiddle-east.com) na stronie publikujemy artykuły np studentom co to nie stać ich na publikację w innycm czasopiśmie (my publikujemy gratis) i na tej stronie chcemy mieć nagłówki artykułów w języku arabskim, ale chcemy mieć i język polski oraz rosyjski i angielski.

Jak instalowałem joomfish itd. to nie było możliwości by się to wszystko wyświetlało, wiem ze arabski ma kodowanie na iso z koncowka 8 itd... ale gdzie to trzeba poustawiać i czy ewentualnie miał ktoś taki problem lub czy się ktoś w coś takiego bawił ;) na joomli ;)

Pozdrawiam i jak ktoś coś wie to będę wdzięczny ;))
Odszukaj na forum tematów związanych z jezykiem rosyjskim, cyrylicą a takze innymi problemami związanymi z różnymi systemami kodowania na ejdnej stronie. Zapoznaj się także z zasobami oficjalnego wsparcia Joomfish czyli jego stroną internetową.