PDA

Zobacz pełną wersję : zmiana pozycji modułów



s_poltavsky
26-02-2008, 15:03
Mam problem dotyczący pozycji modułów
Otóż co mam zrobić aby pozycja modułu left (tam gdzie jest sonda) zamieniła się pozycją z wyświetlaniem newsów. Chcę uzyskać taki efekt żeby najbardziej z lewej strony były wyświetlane wiadomości, w srodku był left a pozycja right została bez zmian.

Czy jest to możliwe?

inkos
26-02-2008, 15:22
Czy jest to możliwe?
Jest to możliwe i wykonalne. Jeśli dobrze Cię zrozumiałem to musisz po prostu pozamieniać pozycje w jakim mają być wyświetlane poszczególne elementy.
Zresztą kupiłeś komercyjną templatkę więc najpierw tam zgłaszaj swoje problemy gdyż masz prawo do supportu (wsparcia) bo w końcu za niego zapłaciłeś kupując ten produkt. :) Zresztą Gavick to Polak więc nie będzie problemu z komunikacją.

s_poltavsky
26-02-2008, 17:31
hmmm a jeśli nie będą chcieli mi tam z pewnego względu pomóc? :D

możesz mi powiedzieć co mam dokładnie zrobić? bo jestem trochę zielony :)

inkos
26-02-2008, 17:42
hmmm a jeśli nie będą chcieli mi tam z pewnego względu pomóc? :D
Jeśli tym względem jest po prostu kradzież czyjejś własności intelektualnej w postaci nielegalnego zdobycia i późniejszego wykorzystania takiego szablonu który jest płatny na swojej stronie co jest działaniem wbrew prawu to nie licz także na pomoc na tym forum. "Złodziejom" dziękujemy. :mad:

Nikt nie zmusza Cię do stosowania takiego szablonu. W sieci są tysiące darmowych szablonów. Ale jeśli chcesz mieć właśnie ten to go zdobądź w legalny sposób.

s_poltavsky
26-02-2008, 17:49
a jeśli powód jest inny? skąd wiesz czy go ukradłem? mam ci skanować licencję?

więc wytłumaczycie mi zmianę tej pozycji czy nie?

inkos
26-02-2008, 18:01
a jeśli powód jest inny? skąd wiesz czy go ukradłem? mam ci skanować licencję?
Sorki ale ta buźka przy Twojej poprzedniej wypowiedzi może sugerować jedno dlatego też tylko to co wyżej napisałem moze być prawdziwym powodem niemożności kontaktu z autorami szablonu. Inne są w tej chwili bynajmniej dziwne. Nawet bariera językowa jest to załawienia.

s_poltavsky
26-02-2008, 18:08
czyli z Twojej pomocy nici? szkoda

inkos
26-02-2008, 18:26
czyli z Twojej pomocy nici? szkoda
Napisz jaki jest prawdziwy powód niemożności skontaktowania się z autorami szablonu. W przeciwnym wypadku Ja i jak zapewne osoby z tego forum uznają iż masz ją nielegalnie i dlatego nie chcesz kontaktować się z oficjalnym supportem.

s_poltavsky
26-02-2008, 18:31
uważałem, że tak będzie po prostu szybciej. Ale już wysłałem im wiadomość tak więc czekam na odpowiedź. Trochę mi przykro, że tak zostałem potraktowany.

"hmmm a jeśli nie będą chcieli mi tam z pewnego względu pomóc? :D"

tutaj tą buźkę wkleiłem specjalnie, ale nie myślałem, że tak ostro to odbierzesz.

W przyszłości, kiedy wszystko będzie skończone zapraszam do mojego serwisu.

inkos
26-02-2008, 18:44
uważałem, że tak będzie po prostu szybciej.
Tylko czemu tego wcześniej nie napisałes wprost tym samym powodując całe to zamieszanie.

tutaj tą buźkę wkleiłem specjalnie, ale nie myślałem, że tak ostro to odbierzesz.
Trochę poza tematem ale do wiadomości innych. Gdyby autorzy takich szablonów jak Twój mieli możliwość szybkiego przeglądnięcia wszystkich stron w polsce jakie sa na Joomla to może okazałoby sie iż tych stron jest więcej niż mają klientów. Oczywiście to nie tylko nasz polski problem ale i innych krajów. A takie uśmieszki mogą niestety sugerować tylko jedno... Cóż jeszcze nie dorośliśmy do zgodnego z prawem wykorzystywania własności intelektualnej co w przypadku Joomla widoczne jest po ilości "dziwnych" stron oferujących darmowe linki do płatnych szablonów. Cóż tak już jest...
Zareagowałem ostro gdyż wiem iż wiele z wątków urwało się na tym forum po tym jak ktoś zasugerował kontakt z autorami płatnego szablonu i przez to sprawy zostały nierozwiązane. Raczej można się domyślać z jakiego powodu. I bynajmniej nie był to brak odpowiedzi autorów szablonu.


W przyszłości, kiedy wszystko będzie skończone zapraszam do mojego serwisu.
Nie ma sprawy. :)