PDA

Zobacz pełną wersję : Nie masz autoryzacji by zobaczyć ten zasób.



Gumisio
26-02-2008, 17:15
Witam,
Potrzebuje Waszej pomocy. Otoz jestem wlascicielem strony internetowej o polskim dubbingu i od pewnego czasu wszystkie te wiadomosci co sa przeze mnie usuwane z glownej strony i przenoszone w panelu administracyjnym do archiwum, (glownie po to by byly wyszukiwane przez wyszukiwarki) przy probie ich uruchomienia koncza sie takim komunikatem :

"Nie masz autoryzacji by zobaczyć ten zasób.
Musisz się zalogować. "

Ten kto chce zobaczyc dzialanie niech np wejdzie na glowna strone www.dubbing.pl (http://www.dubbing.pl) i sprobuje przeczytac te newsy ktore sa na samym dole (bez obrazkow i tylko tytuly).

Dowiedzialem sie ze mozna zrobic to jakos przez panel administracyjny ale glowie sie i glowie i nie moge nic wymyslec.
Prosze Was o pomoc i z gory dzieki za kazdy sprawdzony pomysl.
Jakby co to prosze o kontakt na GG : 998156
Pozdrawiam : Michal Culek

inkos
26-02-2008, 17:27
Prosze Was o pomoc i z gory dzieki za kazdy sprawdzony pomysl.
Było na forum i to wielokrotnie. ;) Musisz na zapleczu ustawić aby te artykuły z którymi masz problem z tym komunikatem miały poziom dostępu określony jako public a nie registered lub special.

Gumisio
26-02-2008, 20:14
Sek w tym ze ja mam wszystkie artykuly ustawione na public. I jak ktorys znika bo go przenosze do archiwum to juz wtedy nie da go sie odczytac bo wyskakuje taka komenda.
A jesli chodzi o omowienie tego tematu to probowalem wyszukac go w wyszukiwarce forum i nic mi nie znalazl. Znalazl za to jeden temacik ale tez pozostal bez odpowiedzi - stad moj nowy post.