PDA

Zobacz pełną wersję : Błędy przy instalacji komponentów, modułów i dodatków



lsz
28-02-2008, 11:10
Witam!
Zainstalowałem Joomla PE 1.0.12.a (najnowsza na dzeń dziesiejszy) z serwisu (http://pe.joomlapl.com/). Wszystko było OK i bardzo mi się podobało, dopuki chciałem sobie doinstalować nowe komponenty, moduły i dodatki. Oczywiście postępowłem tak jak trzeba tzn. wybierałem w panelu admina w Joomla INSTALATORY->KOMPONENTY(albo moduły w zależności, czy instalowałem moduł, czy komponent), wybrałem paczkę z modułem i komponentem funkcją PRZEGLĄDAJ i kliknąłem WCZYTAJ PLIK I ZAINSTALUJ. Po chwili pojawił mi się taki komunikat:Wczytaj component - Błąd: "Wczytanie pliku NIEUDANE
Nie można przenieść wczytanego pliku do katalogu /media". Nie wiem co jest, bo chyba u mnie jest wszystko OK, bo atrybuty mam ustawione prawidłowo (na 707). Próbowałem wiele razy próbując zainstalować różne komponenty i moduły (z joomlapl.com i joomla.pl), ale nic z tego. Podjąłem próbę instalacji z katalogu, ale także występowały podobne błędy. Dodam, że nowe szaty u mnie się instalują. Nie wiem, czy to jest wina modyfikatorów (źle zmodyfikowana Joomla PE itp.), czy moja. Może ktoś z Was ma także takie problemy?
Bardzo proszę o pomoc.

jokrasa
15-03-2008, 12:27
Witam, chciałbym się również dołączyć do w/w problemu.
Zainstalowałem sobie tą edycję na płatnym hostingu webd.pl i chciałem doinstalować parę komponetów i modułów i za każdym razem wyskakuje mi błąd. Co robić , proszę kogoś o pomoc ,może ktoś rozwiązałten probel już.
Pozdrawiam

zwiastun
15-03-2008, 13:07
Piszesz mniej więcej tak: Zainstalowałem, próbuję, wywala mi błąd - zgadnijcie jaki i powiedzcie, dlaczego?
Nie zgadniemy.

jokrasa
15-03-2008, 13:36
już sobie poradziłem, problem trochę banalny.
wystarczyło zmienić na chwilę instalacji prawa dostępu do katalogów i po problemie.

Pozdrawiam.

stuv802
29-06-2008, 08:10
A wow gold (http://www.ugamegold.com) portal site showing which gold sellers have the cheapest price. Compare and save next time you buy WOW gold.