PDA

Zobacz pełną wersję : toshiba



ananke
28-02-2008, 22:17
jestem zakochany w tej marce. Co sądzicie o toshiba satelite z konsolą? Miałem dostać na imieniny, nie udało się:( Teraz podobno jest do wygrania w konkursie nawijarka knorra, na gg mi wyskoczyła wiadomość o tym, wiecie coś na ten temat?

idek
28-02-2008, 22:43
Miałem dostać na imieniny

LOL! ja nawet piwa nie dostanę na imieniny :D a tutaj no proszę...

co do knorra, to może na knorr.pl sobie poszukaj czegos na ten temat..

inkos
28-02-2008, 23:02
jestem zakochany w tej marce. Co sądzicie o toshiba satelite z konsolą? Miałem dostać na imieniny, nie udało się:( Teraz podobno jest do wygrania w konkursie nawijarka knorra, na gg mi wyskoczyła wiadomość o tym, wiecie coś na ten temat?
A czy nie lepiej zamiast pisać o tym na forum było po prostu zatrudnić google.pl do tego zadania i wejść na www.knorrnudle.pl a już byś chyba wszystko wiedział. A co do samej marki Toshiba to z laptopów polecam raczej modele z serii Tecra choć i modele Satellite Pro są ciekawe. :D

stasio
29-02-2008, 21:16
jestem zakochany w tej marce.

Ja tez używam tecra 750cd :) hheh stara ale jara mam satelite pro 6100 i satelie A200-20c czy tak jakos... bajer, bez awaryjne... (by ktoś reflektował na 6100 moge puścić bo leży nie używana za bardzo...


Miałem dostać na imieniny, nie udało się:( Teraz podobno jest do wygrania w konkursie nawijarka knorra, na gg mi wyskoczyła wiadomość o tym, wiecie coś na ten temat?

To juz czyste kur...estw zeby kogoś wziac pod siusiu i obiecać a nie dać ale co do konkursu to faktycznie daj sobie szanse moze wygrasz, wiesz mało jest ludzi którzy wierzą ze wygrają... ja tez byłem taki ze nie wierzyłem a w szkolnej loterii 20 lat temu, wygrałem 2 lizaki, szczęście czai sie za rogiem więc ja trzeba z widelcem gonić....