PDA

Zobacz pełną wersję : Unable to save result /includes/database.php on line 277



maniek
01-03-2008, 22:05
Warning: mysql_query() [function.mysql-query (http://www.cs-site.info/function.mysql-query)]: Unable to save result set in /home/r69/public_html/counter-strike/includes/database.php on line 277

Nic nie było ruszane. Wersja Joomla 1.08 Stable. Na koncie mam 5 serwisow na joomla, we wszystkich ten sam blad. Czym moze to byc spowodowane?

Blad wystepuje tylko w standardowym module sond.

inkos
02-03-2008, 00:26
Nic nie było ruszane. Wersja Joomla 1.08 Stable. Na koncie mam 5 serwisow na joomla, we wszystkich ten sam blad. Czym moze to byc spowodowane?
Czy serwer na którym masz te strony przechodził ostatnio jakieś modernizacje i aktualizacje oprogramowania? Pozatym Joomla 1.0.8 to bardzo stara wersja Joomla zawierająca wiele krytycznych luk w bezpieczeństwie jak i błędów które zostały naprawione w kolejnych wersjach Joomla. Dla swojego bezpieczeństwa i wygody pracy w miarę szybko zaktualizuj swoje strony oparte o Joomla!

maniek
02-03-2008, 15:49
Eh stara, czy nie stara to proszę o pomoc przy tej wersji. Jeśli zaaktualizuje CMS to komponenty nie beda poprawnie funkcjonowac, i ty dobrze o tym wiesz. Wiec po co niepotrzebnie piszesz w tym temacie.

btw. doskonale rowniez wiesz, ze aktualizacja joomla nie pomoze przy tym bledzie, wiec po co mi zalecasz aktualizacje. Eh.

Ja tylko się zapytalem o jedno: Czym moze to byc spowodowane?

A Ty wyskakujesz z aktualizacja... eh, dzieki ale ja nie przyszedlem tutaj w sprawie aktualizacji, :*

maniek
04-03-2008, 22:06
Aktualizuje temat, jeśli masz problem z sondą na wersji 1.08 stable (pojawił się nieoczekiwanie gdy nic nie ruszałeś) to nie bój się i nadpisz pliki komponentu sond z paczki 1.11 - pomoże

/components/com_poll/ - ścieżka komponentu