PDA

Zobacz pełną wersję : Usunięcie logowania się



piotr3339
02-03-2008, 17:32
Witam. zainstalowałem joomle i w lewym menu był pasek logowania, to ja wykasowałem pliki ktore odpowiadają logowaniu w modules, 2 pliki. I teraz jest taki problem
mozna zobaczyc na : Donald-Tusk.info


Warning: modules_html::include(/home/tusk/public_html/modules/mod_login.php) [function.modules-html-include (http://donald-tusk.info/function.modules-html-include)]: failed to open stream: No such file or directory in /home/tusk/public_html/includes/frontend.html.php on line 315

Warning: modules_html::include() [function.include (http://donald-tusk.info/function.include)]: Failed opening '/home/tusk/public_html/modules/mod_login.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/tusk/public_html/includes/frontend.html.php on line 315

af2p
02-03-2008, 17:34
Wystarczyło wyłączyć publikacje tego modułu, teraz proponujęci nadpisać te pliki z których pousuwałeś dane.

piotr3339
02-03-2008, 18:02
a wejdz na strone, jak wylaczyc ten napis na topie. ten co na glowie Tuska jets

"Donald-Tusk.info"

dkint
02-03-2008, 20:14
a wejdz na strone, jak wylaczyc ten napis na topie. ten co na glowie Tuska jets

"Donald-Tusk.info"

Witam

W pliku index.php templatki poszukaj takiego czegoś


<div id="sitename">
<p>tutaj pewnie masz coś innego ...</p>
</div>


Moim zdaniem powinieneś to wywalić i będzie ok

pozdrawiam
Krzysiek

piotr3339
02-03-2008, 21:54
w danym szablonie, mam plik index.php i oto oco Ci chodzi to u mnie wyglada tak

<?php echo $GLOBALS['mosConfig_sitename']?>usunac to?



Edit: Dzieki, faktycznie zadziałało, a takie glupie pytanie, czy nie bedzie to zaden minus dla pozycjonowania?

piotr3339
02-03-2008, 22:18
a jeszcze mam problem, dodalem reklame jak widac, do pliku Templates.php
w katalogu z danym szablonem. Dlaczego rekllama jest po lewo jak i na samym dole, prosze o
pomoc

edit. Albo wchodze w opcje menu, np naciskam na Menu Manager [ topmenu ]
potem np na news, i cofam to na news jest kłódka checked out, dlaczego
i tak samo z innymi, wejde, cofne kłódka, dodam ze nie mam opcji, system-odblokuj zablokowane elementy, a po 2 cale menu jest angielskie mimo ze polska wersje posiadam

Problem rozwiazany zainstalowałem mambo,