PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd w przypisywaniu pozycji menu do stron



keran
03-03-2008, 19:46
Witam,

Mam dziwny błąd i nie wiem gdzie szukac rozwiązania. Otóż chcę dowolny moduł ustawic aby był wyswietlany tylko na stronie głównej i wiem, że do tego służy " Przypisz do stron | pozycji menu" gdzie należy zaznaczyc "mainmenu | Strona główna" i tak zrobiłem. Niestety nie chce mi to działac i modul pokazuje sie na kazdej podstronie, mam joomle 1.0.13 utf8 ie.
Sprawdzilem juz sefa (artio) i on tez tego bledu nie generuje bo przy wylaczonym jest tam samo.
Chcialem na sklepie powstawiac moduly z VM - mod_virtuemart_latestprod (i ustawic, zeby sie pokazywaly tylko na glownej) ale pokazywaly sie wszedzie to sprobowalem z innymi modulami i niestety one tez sie wszedzie pokazują :(
nie wiem gdzie moze byc blad. prosze o jakas podpowiedz.

http://www.agd-rtv.quarkbit.com/

keran
03-03-2008, 20:08
Przepraszam, falszywy alarm. Wlasnie sie skaplem ze to zonk VM, gdyz jest on traktowany w calosci jako dzialajacy na stronie glownej (index.php) stad moduly ustawione na strone glowna pokazuja sie w kazdym miejscu VM, na stronach kategorii, producentow, produktow. Co do pozostalych stron jak 'regulamin' (material statyczny) ograniczenie dziala prawidlowo.