PDA

Zobacz pełną wersję : Świeża instalacja - krzaki w archiwum



thomas.night
04-03-2008, 09:33
Witam!
Jestem nowym użytkownikiem Joomla, udało mi się zainstalować wersję joomla_1.0.13_JIE-pl-utf.

Problem polega na tym, że brakuje polskich znaków, jednak jedynie w nazwach miesięcy (blok archiwum). Nie instalowałem żadnych modyfikacji.


Proszę o pomoc


Ps:
Tak... korzystałem z wyszukiwarki i nie widzę żadnej konkretnej odpowiedzi

thomas.night
06-03-2008, 08:31
Wersja ISO nie sprawia takich problemów
Po sprawie

WojT
06-03-2008, 09:15
Thomas nie chcę być brutalny - ale problem ten był już poruszany przynajmniej w 2 miejscach. Nie pamiętam tak na szybko ale trzeba sobie przeczytać http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=13079 (czas szukania informacji na forum - 2 minuty :)).
Tak że na przyszłość polecam przycisk Szukaj - tuż za nowymi wiadomościami.
Pozdrawiam

thomas.night
06-03-2008, 09:36
Fck... tego nie znalazłem :D , aczkolwiek spójrzmy na to inaczej... jeżeli mam skrypt out-of-box bez żadnych modów, wszystko up2date, to powinno być ok.
To słabo świadczy o renomie tegoż skryptu... czyż nie (?)
Tamten temat jest datowany na październik 2007... czuć więc jakby małe zainteresowanie wersją UTF-8 ze strony developerów.

WojT
06-03-2008, 10:59
Jakby Ci tu odpowiedzieć :) - najwidoczniej developerzy stwierdzili, że nie trzeba tego wprowadzić od razu do paczki, a potem im się zapomniało - przypominałem o tym w lutym tego roku - ale obecnie nasi developerzy zajęci są wypuszczeniem polskiej wersji joomla 1.5.x a potem tworzą joomla 1.0.15 i być może w tym już wprowadza tę poprawkę.