PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuł niewidoczny dla gości



Egon
04-03-2008, 22:20
Witam serdecznie, mam problem i proszę o pomoc.
Mam serwis giełdowy i pisze na nim artykuły, przy długich artykułach muszę pisać to w poniższym oknie.

Po wylogowaniu ze strony czytam sobie artukuł napisany bez problemów a jak kliknę w "czytaj całość" dostaje informacje "Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować"

Jak sobie z tym poradzić i czy w ogóle można.
Czytałem tu na forum że to już tak jest ( wygląda mi na na jakiegoś buga )

Bez tego mój serwis nie ma sensu, jak goście nie mogą czytać bo nie mam innych użytkowników.

Egon
08-03-2008, 16:46
ponawiam pytanie??

Dakota
08-03-2008, 23:09
sprawdź czy dany dany artykuł ma poprawnie ustawiony dostęp ...public.... znajdziesz to jak wejdziesz w panelu admina w dany artykuł.....warto też sprawdzić czy odpowiedni poziom maja ustawione sekcje i kategorie.....


pozdrawiam
Dakota

Egon
08-03-2008, 23:27
co jest właśnie bardzo dziwne to że wszystko jest PUBLIC

Przypomnę że nie jest widoczne tylko wtedy kiedy kliknę Czytaj Całość...

Dakota
09-03-2008, 06:28
a którą wersję joomla masz?
podaj namiary na stronę....

Egon
09-03-2008, 08:53
www.gpwinfo.pl (http://www.gpwinfo.pl)

1.0.11 Stable

inkos
09-03-2008, 12:41
1.0.11 Stable
Wskazana jest natychmiastowa aktualizacja do najnowszej wersji Joomla z serii 1.0.x no chyba ze lubisz niezapowiedziane odwiedziny botow ktore strony zmieniaja w kupe przypadkowych elementow kodu. To ze jeszcze ich nie miales u siebie nie oznacza iz mozesz sie czuc bezpiecznie. Wersja ktora obecnie uzywasz jest mocno dziurawa a takze sprawia wiele problemow. Zaktualizuj ja jaknajszybciej. :D

Egon
09-03-2008, 13:41
no nie lubie, ale też mi się nie uśmiecha aktualizacji jak widze ile z tym jest problemów ( czytam na forum ) z kodowaniem itp.

Niestety ale jest bardzo niejasne jakimi plikami instalować a jakimi plikami aktualizaować jest tyle tych wszytkich paczek że aż głowa boli.

Mnie interesuje czemu nie widzę tych artykułów i czy to wina wersji jaką poziadam

inkos
09-03-2008, 13:48
Mnie interesuje czemu nie widzę tych artykułów i czy to wina wersji jaką poziadam
Jesli serwer na ktorym masz strone byl ostatnio aktualizowany to Twoj problem moze byc spowodowany przez wersje Joomla jaka posiadasz. Co to za hosting i jaka jest konfiguracja Twojego serwera?

Egon
09-03-2008, 13:50
nazwa.pl

co do samej konfiguracji to nawet nie wiem ale poszukam jakiś informacji

Egon
09-03-2008, 20:02
zdecydowałem się zrobić udpate joomli i się udało i nawet pomogło z moim problemem po cześci. Teraz jak klikne w czytaj całość to pokazuje.

Ale jeszcze jest jeden problem na głównej stronie mam moduł " nowości" i jak klikam w jeden z tych linków to wyskakuje że nie mam uprawnień, chyba coś nie tak po tym update.

zauważyłem że jest coś chyba nie tak z linkiem
http://www.gpwinfo.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=265&Itemid=67

jak by było na samym końcu zamiast 67 5 to by działało ale nie wiem jak to naprawić.

Proszę o pomoc

DeZ
14-05-2008, 22:46
Mam podobny problem i szukam rozwiązania. Joomla PE.

Egon
15-05-2008, 16:46
mi pomogła ponowna instalacja najnowszej wersji.

DeZ
17-05-2008, 11:59
Poradziłem sobie bez reinstalacji ale to raczej nie rowiązuje problemu.
Mam Joomle PE 1.0.15