PDA

Zobacz pełną wersję : problem z vm i automatycznym logowaniem sie do panelu admin



puntigamer
05-03-2008, 20:09
Hej
Mam vm 1.0.14 i j! 1.0.13IE.

Mam problem taki, ze jak dodaje pozycje do katalogu, tzn na przyklad KATEGORIE jakas to po kliknieciu na ZAPISZ vm zapisuje tą kategorię, ale kaze mi sie znow logowac do panelu administracyjnego. I tak non stop;/ czego to moze byc przyczyna??

Dodatkowo zauwazylem ze po dodaniu nowej kategorii vm powraca do widoku kategorii a na dole wyrzuca warning o tresci:


Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/web25/web/cms2/includes/joomla.php:4201) in /var/www/web25/web/cms2/includes/joomla.php on line 810

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/web25/web/cms2/includes/joomla.php:4201) in /var/www/web25/web/cms2/includes/joomla.php on line 810

O co tu chodzi? :(
pzdr

porterr
02-11-2008, 13:56
Mam to samo z tym, że jak się zaloguję jako administrator to jestem zalogowany i cokolwiek chciałbym zrobić pisze, że mam się zalogować - w związku z tym nie mogę zrobić nic.

Leżę i kwiczę nie znalazłem rozwiązania proszę o pomoc .

Warning: session_start() [function.session-start (http://www.katalogdrogownictwa.pl/administrator/function.session-start)]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nipress/www/katalog_drogownictwa/language/polish/admin.polish.php:332) in /home/nipress/www/katalog_drogownictwa/includes/joomla.php on line 810

Warning: session_start() [function.session-start (http://www.katalogdrogownictwa.pl/administrator/function.session-start)]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nipress/www/katalog_drogownictwa/language/polish/admin.polish.php:332) in /home/nipress/www/katalog_drogownictwa/includes/joomla.php on line 810

Edit : pomogła zmiana języka na angielski w configuration.php ale dalej chciałbym odzyskać polski

porterr
02-11-2008, 15:16
Więc - przyczyną było raportowanie o błędach włączone na max, po powrocie do wartości domyślnych wszystko jest ok.

Ktoś wie czy to jest normalne ?

porterr
02-11-2008, 15:26
Jeszcze jedna sprawa - ostrzegam zniana ostrzegania o błędach w polskiej lokalizacji w czystej joomli powoduje ten sam problem.

Do autora tematu :
Nie masz przypadkiem włączonej tej opcji ?
porównaj linie w joomla.php:4201 i 810.