PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja Joomla 1.5 pliki cookie



exciter
06-03-2008, 14:03
An Error has occurred!:

Cookies do not appear to be enabled on your browser client. You will not be able to install the application with this feature disabled

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

inkos
06-03-2008, 14:50
An Error has occurred!:

Cookies do not appear to be enabled on your browser client. You will not be able to install the application with this feature disabled

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
Tak wiem. Słownik języka angielskiego do rąk. Przetłumaczyć sobie co tam pisze, zrozumieć, i wykonać kilka czynności. W skrócie WŁĄCZYĆ OBSŁUGĘ COOKIE w swojej przeglądarce!

exciter
06-03-2008, 16:19
ha ha ha bardzo zabawne. Nie potrzebuję słownika rozumiem co jest napisane w komunikacie, chodzi o to, że włączenie obsługi plików cookie w przeglądarce IE jak i Firefox nic nie daje.:rolleyes:

kasiaaart
06-03-2008, 17:25
ha ha ha bardzo zabawne. Nie potrzebuję słownika rozumiem co jest napisane w komunikacie, chodzi o to, że włączenie obsługi plików cookie w przeglądarce IE jak i Firefox nic nie daje.:rolleyes:

no właśnie
a jeszcze lepiej komunikat zupełnie nie jest związany z rzeczywistością
3 dzień nie moge tego przejść

w IE nawet nie zaczynałam - to nie wiem
w FF - 2 dni
teraz jestem na operze - i ruszyłam tylko z 4 na 5 etap instalacji

exciter: jaki masz system operacyjny

exciter
06-03-2008, 18:19
Windows XP Home Edition. U mnie na IE i na FF2 idzie do 2 kroku instalacji, na Operze nie próbowałem. Walczyłem z tym też 2 dni i lipa. Szukałem na anglojęzycznym forum joomli ale 0 konkretów http://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=429&t=264751

exciter
06-03-2008, 21:42
Czy ktoś pomoże rozwiązać ten problem?

Kaczysta
20-03-2008, 19:23
Czy ktoś pomoże rozwiązać ten problem?
U mnie to pojawiło sie po migracji joomla z lokalnego (WAMP) na serwer ISP.
Byłem przekonany, że to tylko kwestia dostępu do plików ale nie, to nie to ...
@inkos: może sprawa jest już godna zainteresowania?:rolleyes:

phanczewski
14-02-2010, 12:32
Mam ten sam problem - przechodzę do etapu instalacji po wyborze języka i lipa - błąd jest opisany, że moja przeglądarka nie akceptuje plików cookie co nie jest prawdą (sprawdzałem na kilkanaście możliwych sposobów). Jeżeli znajdzie się rozwiązanie tego problemu to proszę o info na e-mail.

PZDR

Jola
14-02-2010, 19:08
Witam,
komunikat jest jednoznaczny - ale nie do końca wskazuje na przyczynę problemu.
Dodatkowo należy się przyjrzeć sesji. W Sieci ten temat jest wielokrotnie poruszany i pojawiają się odpowiedzi związane ze zmianą parametrów dotyczących sesji (php.ini). Warto poszukać.
Sama nie miałam takiego problemu - to tylko moja sugestia wynikająca z analizy kodu. :)

marbol
27-05-2010, 19:03
Hej,

problem ten pojawia się przy instalacji joomli wcześniej spakowanej w archiwum i przesłanej na serwer i jest związany z programami do tworzenia archiwów, np 7-zip. Rozwiazaniem problemu jest użycie innego programu. Ja używam Total Commandera i wszystko jest ok.

Pozdrawiam

słuchacz
04-10-2010, 01:43
niestety mi po total comanderze również się tak robi
jak zrobić by się tak nie robiło?