PDA

Zobacz pełną wersję : Typ konwersji



darks
06-04-2006, 22:49
Kolejna sprawa, czy ktoś może mi wytłumaczyć rolę "trybu konwersji"
Mam zainstalowany pkt4 a pozostałe nie i nie wiem co tracę bądź nie.
1 = ImageMagick (http://www.imagemagick.org/) Nie zainstalowano
2 = NetPBM (http://sourceforge.net/projects/netpbm) Nie zainstalowano
3 = GD1 library Nie zainstalowano
4 = GD2 library wykryto w systemie: bundled (2.0.28 compatible)

viper
07-04-2006, 19:34
GD2 library jest tylko zainstalowana na serwerze pozostałych bibliotek nie masz i nie skożystasz z nich. Co tracisz to najszypciej zobaczysz jeśli przejżysz opisy tych bibliotek i je porównasz.

darks
08-04-2006, 21:37
GD2 library jest tylko zainstalowana na serwerze pozostałych bibliotek nie masz i nie skożystasz z nich. Co tracisz to najszypciej zobaczysz jeśli przejżysz opisy tych bibliotek i je porównasz.
przepraszam ale gdzie mozna przejrzec opisy tych bibliotek i jak je mozna zainstalować?

viper
08-04-2006, 22:20
do dwóch pierwszych sam podałeś namiary w pierwszym wątku a do GD to daj do googla . A zeby je zainstalować to trza mieć dostęp do serwera ze strony www tego nie zrobisz

zwiastun
08-04-2006, 22:21
Darks, jesteś obłędnie niesamowity. Popatrz na sewego posta, kliknij sobie np, na ImageMagic.
No, chyba że chcesz, aby ktoś z forumowiczów Ci rączkę z myszką poprowadził!

Rybik
08-04-2006, 23:34
Darks skoncz prosze prywatne wycieczki w swoich postach, ostatni musialem usunac, bo nie zawieral nic zwiazanego z tematem.

Nie napisales nigdzie (wczesniej) ze angielski jest problemem i reakcja wszystkich byla uzasadniona, poza tym rzeczy o ktore pytasz dotycza Joomla tylko posrednio i nie jest to najlepsze miejsce na szukanie informacji stad odsylamy do google i reszty netu -> najlepiej w serwisach ktore zajmuja sie aplikacjami na serwerach.

Domyslasz sie chyba rowniez, ze odpisywanie na ten post jest niewskazane - no chyba, ze masz cos zwiazanego z tematem ...


To o co pytasz dotyczy wyboru zestawu narzedzi graficznych do konwersji na serwerze, to sa rozszerzenia funkcjonalnosci serwera np o kompresje grafik w locie. Generalnie nic ciekawego - dobrze zeby chociaz jedna byla i tyle.

Zamykam topic ...