PDA

Zobacz pełną wersję : mod kto w sieci - pewien myk? pomocy.



ptaszny
07-03-2008, 10:11
Witam! Chciałbym się zapytać czy można przekręcić licznik z modułu whos online tak zeby liczyło naprzykład od 5 gości ? proszę pomocy.

inkos
07-03-2008, 11:12
Witam! Chciałbym się zapytać czy można przekręcić licznik z modułu whos online tak zeby liczyło naprzykład od 5 gości ? proszę pomocy.
Czy to o co pytasz ma jakiś sens? Po co chcesz oszukiwać odwiedzajacych ze niby Twoja strona jest aż tak popularna? Ale jak już tak chcesz to zawsze możesz sobie stworzyć taki moduł o identycznym wyglądzie i wpisać w nim że masz 5 odwiedzających. Tylko czy to naprawdę ma sens? Po co Ci coś takiego?

ptaszny
07-03-2008, 16:10
wiedziałem ,że taka będzie reakcja :) chcę poeksperymentować, bo mam pewien pomysł, jak się uda to wszystko opowiem na forum, tylko proszę zajrzyj tam w kod od tego modułu i powiedz co zmienić żeby liczyło od 5 ludzi ?

ptaszny
09-03-2008, 17:30
może ktoś pomóc ?

dkint
09-03-2008, 18:22
Witam

Ja mam rozwiązanie - pracuj nad serwisem - zadbaj o wygląd, treść, dobre fotki, merytoryczne teksty - najlepiej własne, jak już cudze to z dokładnym źródłem, promuj gdzie się da ale tak by to nie wyglądało na spam i gwarantuję ci, że tak po około pół roku do roku będziesz miał cały czas co najmniej tuzin ludzi cały czas na stronie .... wiem, że napisałem nie na temat ale zgadzam się w pełni z przedmówcami - po co oszukiwać ... daleko na tym nie zajedziesz ...

pozdrawiam
Krzysiek

ptaszny
10-03-2008, 08:21
kiedy ja mówiłem że nie chodzi o oszustwa, myślicie że chodzi mi żebym wpisał sobie ze odwiedza mnie 40 gości i jest fajnie? prowadzę duży portal na całą Polskę i nie tylko i zapewniam Was ,że mam tam o wiele więcej ludzi niż ten tuzin, ale spoko, na forach zawsze jest tak ,że Ci co nie mają postów to noobki "tak huh, napisałem pierwszą stronę, ma menu no i .... no i ma menu" żal... nie ważne..

inkos
10-03-2008, 14:13
kiedy ja mówiłem że nie chodzi o oszustwa, myślicie że chodzi mi żebym wpisał sobie ze odwiedza mnie 40 gości i jest fajnie? prowadzę duży portal na całą Polskę i nie tylko i zapewniam Was ,że mam tam o wiele więcej ludzi niż ten tuzin, ale spoko, na forach zawsze jest tak ,że Ci co nie mają postów to noobki "tak huh, napisałem pierwszą stronę, ma menu no i .... no i ma menu" żal... nie ważne..
Szkoda czasu na takie Twoje osobiste komentarze nie mające nic wspólnego z wątkiem i Twoim pytaniem. Otrzymałeś odpowiedz i zarazem opinie innych uzytkowników forum którym ta idea po prostu się nie podoba gdyż jest niestety oszustwem odwiedzajacych Cię osób. Naprawdę zastanów się czy to ma sens. Mówisz że na swojej stronie (nie podałeś adresu) masz odpowiednią dla Ciebie ogłądalnosć więc po co ją jeszcze sztucznie podnosić?

ptaszny
10-03-2008, 17:02
ale też powiedziałem ,że nie potrzebuje tego żeby wykorzystać na stronie, no ale nikt z komentujących tego nie zauważył. Nie masz podstaw żeby mnie obrażać!!