PDA

Zobacz pełną wersję : Seyret wygląd



Milord
07-03-2008, 11:40
Witam
Zainstalowałem komponent seyret no i jak to on ma dziwny układ tz wchodzę w kategorie to mi wyświetla po prawej filmiki z tej kategorii a po lewej miejsce na jeden filmik trochę bez sensu chciałbym by było jak w kreskoweczki.pl jak to zrobić? tz jakie pliki edytowac itd.
Pozdrawiam

rs4
07-03-2008, 12:00
Witam
Mam pytanko,n a jakiej wesji joomla masz tego seyret i czy na serwerze masz safemode on?

Milord
07-03-2008, 13:12
mam na 1,0,13 utf-8 a co do safemode to nie wiem teraz mam na webd.pl jak tylko wróce do domu to sprawdzę

rs4
07-03-2008, 13:53
dzięki, pozdrawiam

maćku
07-03-2008, 15:44
Witam
Zainstalowałem komponent seyret no i jak to on ma dziwny układ tz wchodzę w kategorie to mi wyświetla po prawej filmiki z tej kategorii a po lewej miejsce na jeden filmik trochę bez sensu chciałbym by było jak w kreskoweczki.pl jak to zrobić? tz jakie pliki edytowac itd.
Pozdrawiam

Wchodzisz w /components/com_seyret/themes/default/templates (tutaj większość plików odpowiada za zmianę wyglądu), style są w /components/com_seyret/themes/default/style/seyret_style.css

Milord
09-03-2008, 00:22
to mam. Ale z oglądanie kategorii chciałbym usunąć ten fragment gdzie wyświetla sie zdjęcie w jakim pliku to? tz chodzi mi o to zdjęcie video.png które nic nie wnosi a zajmuje tylko miejsce i brzydko wygląda