PDA

Zobacz pełną wersję : JSAS a Vista



seal6
08-03-2008, 16:45
Czy ktoś miał jakieś doświadczenia z JSAS zainstalowanym pod Windows Vista? Pytam bo mam wrażenie że są spore kłopoty z poprawnym działeniem JSAS pod tym systemem ale może ktoś ma jakieś informacje na ten temat- może po prostu nie da się tego używać i nie ma się co szarpać? Nie pisze tu o konkretnych problemach bo jest ich naprawdę sporo...

inkos
09-03-2008, 12:59
Czy ktoś miał jakieś doświadczenia z JSAS zainstalowanym pod Windows Vista? Pytam bo mam wrażenie że są spore kłopoty z poprawnym działeniem JSAS pod tym systemem ale może ktoś ma jakieś informacje na ten temat- może po prostu nie da się tego używać i nie ma się co szarpać? Nie pisze tu o konkretnych problemach bo jest ich naprawdę sporo...
To mi wyglada na polaczenie ognia z woda wiec warto naprawde zastanowic sie czy takie polaczenie ma sens znajac rozne dziwne "zdolnosci" tego systemu ktory chce miec kontrole nad wszystkim ;)

langus
09-03-2008, 15:56
właśnie zainstalowałem jsas na vista i nie chce działać. pojawia się jakiś internal server error. localhost nie działa... i wogóle nic nie działa. nie wyświetla się żadna strona. IE mówi że nie można wyświetlić strony...
czy da się coś zrobić?

inkos
09-03-2008, 16:05
właśnie zainstalowałem jsas na vista i nie chce działać. pojawia się jakiś internal server error. localhost nie działa... i wogóle nic nie działa. nie wyświetla się żadna strona. IE mówi że nie można wyświetlić strony...
czy da się coś zrobić?
Najprościej jest odinstalować... wiśtę :D

seal6
10-03-2008, 15:30
no wcale nie jest to takie proste bo niestety kupilem kompa z czesciami do ktorych nie ma sterownikow pod xp...i tu zaczyna sie ból ;) potrzebuje środowiska lokalnego które bedzie dzialalo pod Wiśtą (może będzie wio! edition)