PDA

Zobacz pełną wersję : Płatne komponenty



Stefers
08-03-2008, 20:32
Czy zna ktoś z Was stronki gdzie można kupić niestandardowe komponenty przetłumaczone lub zrobione po polsku?
Czasem lepiej zainwestowac kilkaset zł i mieć coś sprawdzonego bo z tymi darmowymi często jest kłopot.
Znalazłem angielskie płatne a szukam polskich.

inkos
08-03-2008, 22:20
Czy zna ktoś z Was stronki gdzie można kupić niestandardowe komponenty przetłumaczone lub zrobione po polsku?
Czasem lepiej zainwestowac kilkaset zł i mieć coś sprawdzonego bo z tymi darmowymi często jest kłopot.
Znalazłem angielskie płatne a szukam polskich.
A czy mozesz wszystkim zdradzic swoja tajemnice co to za "niestandardowe komponenty przetlumaczone lub zrobione po polsku" poszukujesz? Wiesz wlasciwie co szukasz? ;)

Stefers
08-03-2008, 22:33
np. Sobi2 komponent jest po polsku ale nie ma dot ego instrukcji po polsku
potrzebuje polaczyc to z galeria ale ta ktora znalazlem nie dziala tak jak trzeba
mysle ze ludzie kupili by platne komponenty, z pomoca techniczna,
ja teraz siedze i sie ucze czegos czego nie znam, kombinuje, majsterkuje i strasznie powoli to idzie
pomyslalem ze skoro sa angielskojezyczne wypasione platne to moze tez gdzies sa polskie
kilkaset zlotych mnie nie zbawi a problem szybciej zostanie rozwiazany
robie dwa serwisy jeden to agencja modelek drugi stronka producenta srodkow chemicznych

Jac
09-03-2008, 11:56
Możesz napisac do autora Sobi2 (http://forum.joomla.pl/member.php?u=2688) w sprawie pomocy technicznej.

Stefers
09-03-2008, 12:33
pisalem ale @ wrocil...

inkos
09-03-2008, 12:53
pisalem ale @ wrocil...
To napisz PM :)