PDA

Zobacz pełną wersję : Pozycje menu i ich parametry



Crafi
09-03-2008, 16:32
Witam, ostatnio po przeprowadzce na nowy serwer w PA mam taki problem, ze w Menedżer menu jak chce dodać nowe, nie mogę tego zrobić (powod na screenie).

http://etserwis.at.desk.pl/vmen/inne/screen.jpg

Drugi problem tez dotyczacy Menedżera menu ukazany na screenie 2, zmienila sie "forma" parametrow, jak widac teraz jest kod, wcześniej sa przyciski.

http://etserwis.at.desk.pl/vmen/inne/screen2.jpg

inkos
09-03-2008, 16:37
Witam, ostatnio po przeprowadzce na nowy serwer w PA mam taki problem, ze w Menedżer menu jak chce dodać nowe, nie mogę tego zrobić (powod na screenie).
Drugi problem tez dotyczacy Menedżera menu ukazany na screenie 2, zmienila sie "forma" parametrow, jak widac teraz jest kod, wcześniej sa przyciski.

Przeprowadzce strony czyli co wykonałeś? Z jakiego serwera przenosiles dane i jaką on miał konfigurację a jaką konfigurację ma ten nowy serwer? Czy tylko przenosiłeś czy moze przy okazji aktualizowałeś wersje Joomla? Czy na starym serwerze wszystko było ok? Czy wgrałes wszystkie pliki ze starego serwera w nowe miejsce?

Crafi
09-03-2008, 17:00
Zmieniałem serwer ze sponsorowanego desk.pl na bezpłatny 60free.ovh, jest to miejsce tymczasowe, nie aktualizowałem Joomla.

Parametry hmm jedynie co mi podpadlo to safe mode.

Na starym ftp wszystko smigalo dobrze.

Instalowałem świeżą joomle, nastepnie przenioslem foldery z komponentami, modulami itp, czyli wiekszosc plikow, no i oczywiscie baze danych.

inkos
09-03-2008, 23:04
Zmieniałem serwer ze sponsorowanego desk.pl na bezpłatny 60free.ovh, jest to miejsce tymczasowe, nie aktualizowałem Joomla.

Parametry hmm jedynie co mi podpadlo to safe mode.

Na starym ftp wszystko smigalo dobrze.

Instalowałem świeżą joomle, nastepnie przenioslem foldery z komponentami, modulami itp, czyli wiekszosc plikow, no i oczywiscie baze danych.
Prawdopodobnie przy przenosinach "zgubiły się" gdzieś pliki xml w katalogach zaplecza czyli administrator/ sprawdź czy wszystko jest tam ok.

Crafi
10-03-2008, 01:16
Sprawdziłem, wszystkie pliki sa na miejscu, dla pewności wgrałem na nowo, administrator/components/

Niestety nadal blad wyskakuje.

Kryston
13-03-2008, 17:18
Pozwolę się podpiąć pod temat, gdyż mam ten sam problem. świeżo zainstalowana Joomla, na serwerze netmark'u też pokazuje mi to samo jak na pierwszym sceenie.

inkos
13-03-2008, 17:23
Pozwolę się podpiąć pod temat, gdyż mam ten sam problem. świeżo zainstalowana Joomla, na serwerze netmark'u też pokazuje mi to samo jak na pierwszym sceenie.
Masz PHP 5 czy 4 uruchomione na tym serwerze?

Kryston
13-03-2008, 17:52
Wersja MySQL: 4.1.22-standard-log
Wersja PHP: 5.2.4
Wersja Joomla!: Joomla! 1.0.13 Stable [ Sunglow ] 21 July 2007 16:00 UTC

inkos
13-03-2008, 17:55
Wersja MySQL: 4.1.22-standard-log
Wersja PHP: 5.2.4
Wersja Joomla!: Joomla! 1.0.13 Stable [ Sunglow ] 21 July 2007 16:00 UTC
Poproś admina aby włączył Ci php 4 - powinno pomóc.