PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze stroną główną (frontpage)



redan
09-03-2008, 17:57
Witam,
Na stronie używam dwóch języków: polskiego i niemieckiego. Polski ustawiony jest jako domyślny. Wszystko zdawało się działać OK, z wyjątkiem sytuacji, gdy próbuję przełączyć język na stronie głównej przy włączonym SEF (używam sh404SEF) za pomocą mod_jflanguageselection.

W kodzie strony URL-e wydają cię OK (/index.php?lang=pl i /index.php?lang=de), ale po kliknięciu w przeglądarka wyświetla /en/ i dostaję stronę 404 z SEF.

Taki sam błąd otrzymuję, jeśli na polskiej (domyślnej) stronie głównej kliknę w "polski" - przenosi na /en/. Na domiar złego na odwrót działa (np. gdy z pl na de przejdę na którejkolwiek z podstron i potem wrócę na niemiecką stronę główną i przełączam się na polską).

W Joom!Fish angielski jest usunięty, w sh404SEF nic na temat URL-a /en/ nie znalazłem (404 Logs). Jeśli wyłączę sh404SEF (Configuration, Enabled; SEO w Site/Global Configuration nadal włączone) wszystko działa.

W index.php zmieniłem nawet:
// loads english language file by default
if ($mosConfig_lang=='') {
$mosConfig_lang = 'english';
}

na $mosConfig_lang = 'polish';

Podobny problem znalazłem na http://www.joomfish.net/forum/viewtopic.php?f=9&t=704, ale i tam brak rozwiązania :(

Joomla!: 1.0.15 Stable, Joom!Fish: V1.8.2, sh404SEF: Version_1.3.2 - build_265 - Joomla -

Może ktoś z forumowiczów ma pomysł, jak można sobie z tym poradzić?

monbaj
30-03-2014, 04:47
bardzo proszę o pomoc, przez nieuwagę zmieniłam sobie strone główna w menu i teraz nie mogę z tego wybrnąć, tzn. przywrócić s powrotem właściwej strony, pomóżcie...

komodore
30-03-2014, 22:13
Załóż nowy temat w odpowiednim dziale.