PDA

Zobacz pełną wersję : Składowanie dokumentów (PDF, DOC, ODT)



Spyro
10-03-2008, 09:22
Szukam komponentu do udostępniania plików na stronie. Z tym, że każdy "plik" ma swoje trzy wersje: PDF, DOC, ODT.
Nie potrzeba komentarzy, głosowań itp. Po prostu nazwa, opis i trzy wersje pliku. Jest coś takiego?
Z góry dziękuję za pomoc!

inkos
10-03-2008, 14:07
Szukam komponentu do udostępniania plików na stronie. Z tym, że każdy "plik" ma swoje trzy wersje: PDF, DOC, ODT.
Nie potrzeba komentarzy, głosowań itp. Po prostu nazwa, opis i trzy wersje pliku. Jest coś takiego?
Z góry dziękuję za pomoc!
Poszukaj na extensions.joomla.org. Według mojej wiedzy nie ma komponentu który prezentowałby różne wersje tego samego dokumentu ale oczywiście mogę się mylić. ;) Sprawdź odpowiednią kategorię na extensions. Jeśli znajdziesz coś ciekawego to napisz tutasj - niech inni maja pożytek.

klausania
11-03-2008, 10:46
hmmm..... gdzieś takie coś widziałam, przeszukaj polską plikownie joomla :P Tam chyba coś takiego było

Joshua
15-03-2008, 22:51
do tego nawet komponentu nie trzeba. Wystarczy sekcja, kategorie, artykuł z opisem, 3 ikonkami i 3 linkami.
można przygotować sobie jako szablon w notatniku i wklejać sformatowanego "gotowca" do wypełnienia treścią

inkos
16-03-2008, 11:46
do tego nawet komponentu nie trzeba. Wystarczy sekcja, kategorie, artykuł z opisem, 3 ikonkami i 3 linkami.
można przygotować sobie jako szablon w notatniku i wklejać sformatowanego "gotowca" do wypełnienia treścią
Też tak można. :D