PDA

Zobacz pełną wersję : ja_submit - problem



lt38
10-03-2008, 10:37
Mam kłopot z ja_submit. Artykuł się dobrze wgrywa, ma moismage, ale nie uploaduje obrazków. Śmieszne, ale wcześniej działało... Oczywiście odpowiednie katalogi mają 777. Wcześniej działało, ale po dodaniu nowych komponentów coś się rozwaliło. Więc na nowo zainstalowałem joomle - tę samą wersję - i dalej nie uploaduje. Uploadowanie w bibliotece mediów działa. Nie wiem czy to ważne, ale komponenty instaluję ręcznie, sprawdzając jakie wpisy trzeba dodać wg tego co mam na offlinie.
Nie wiem czy ja coś zrąbałem, czy coś mi na serwerze zmienili. A jeżeli zmienili to nawet nie wiem czego szukać.
Na offlinie (windows) wszystko działa bez zarzutu.
Będę wdzięczny za pomoc.

inkos
10-03-2008, 13:56
Mam kłopot z ja_submit. Artykuł się dobrze wgrywa, ma moismage, ale nie uploaduje obrazków. Śmieszne, ale wcześniej działało... Oczywiście odpowiednie katalogi mają 777. Wcześniej działało, ale po dodaniu nowych komponentów coś się rozwaliło. Więc na nowo zainstalowałem joomle - tę samą wersję - i dalej nie uploaduje. Uploadowanie w bibliotece mediów działa. Nie wiem czy to ważne, ale komponenty instaluję ręcznie, sprawdzając jakie wpisy trzeba dodać wg tego co mam na offlinie.
Nie wiem czy ja coś zrąbałem, czy coś mi na serwerze zmienili. A jeżeli zmienili to nawet nie wiem czego szukać.
Na offlinie (windows) wszystko działa bez zarzutu.
Będę wdzięczny za pomoc.
No i znowu kolejne nieśmiertelne pytania: Jaka Joomla? Jaki serwer? Jaka jest jego konfiguracja? jaki dostawca? Jakie komponenty doinstalowane? Dlaczego komponenty instalowane ręcznie a nie przez instalator? Co jest tego powodem? Czy serwer przechodził jakis upgrade(jakieś info od administratora itp)?

Zrozum iż pełna odpowiedź na takie pytania jest podstawą do dalszego poszukiwania odpowiedzi na Twój problem.