PDA

Zobacz pełną wersję : odbiór formularza z ArtForms



gajjin.x
10-03-2008, 15:56
Witam...

Stworzyłem formularze w ArtForms jednak po poprawnym wypełnieniu wszystkich pól w formularzu i wysłaniu przechodzi na maila wiadomość tupu:

KARTA STUDENTA - METODA TRADYCYJNA
.................................................. ........
.................................................. ........

no i oczywiście powyżej tego dane strony. Czy wie ktoś jak rozwiązać ten problem ?? bo nie dostaję danych z formularza :/

inkos
10-03-2008, 16:15
Witam...

Stworzyłem formularze w ArtForms jednak po poprawnym wypełnieniu wszystkich pól w formularzu i wysłaniu przechodzi na maila wiadomość tupu:

KARTA STUDENTA - METODA TRADYCYJNA
.................................................. ........
.................................................. ........

no i oczywiście powyżej tego dane strony. Czy wie ktoś jak rozwiązać ten problem ?? bo nie dostaję danych z formularza :/

sorki na forum jest już rozwiązanie problemu... TEMAT DO KASACJI
Jak już napisałeś posta to nie zostawiaj go w takiej postaci i przynajmniej wyedytuj go ponownie i podaj w nim linka do rozwiazania które jest już na forum. Niech inni mają pożytek z Twojej zdolności wyszukiwania postów na tym forum. ;)

gajjin.x
10-03-2008, 19:45
Jak już napisałeś posta to nie zostawiaj go w takiej postaci i przynajmniej wyedytuj go ponownie i podaj w nim linka do rozwiazania które jest już na forum. Niech inni mają pożytek z Twojej zdolności wyszukiwania postów na tym forum. ;)

mały sarkazm w końcówce wypowiedzi... ale spoko

wiesz... właśnie nie wiem czy warto... z tego co wyczytałem to wystarczyło tylko wgrać uaktualnienie do ArtForms - ale mi jednak uaktualnienie nie pomogło... :( wyedytuje go tak żeby został