PDA

Zobacz pełną wersję : Użytkownicy



lsz
11-03-2008, 13:40
Jak można ustawić w Joomla 1.0.12, aby każdy nowy użytkownik stawał się "autorem"? I, czy można w większym stopniu zarządzać użytkownikami? Słyszałem o jakimś komponencie. Z góry dziękuję.

inkos
11-03-2008, 15:50
Jak można ustawić w Joomla 1.0.12, aby każdy nowy użytkownik stawał się "autorem"? I, czy można w większym stopniu zarządzać użytkownikami? Słyszałem o jakimś komponencie. Z góry dziękuję.
Co rozumiesz przez większe zarządzanie użytkownikami? Czy ma to oznaczać nadawanie im np. specjalnych praw dostępu do poszczególnych elementów witryny od frontu czy też do poszczególnych elementów zaplecza administracyjnego? Czy mozesz napisac trochę więcej szczegółów w sprawie tego zarządzania użytkownikami. Z tego Twojego posta nic szczególnego nie wynika.

lsz
15-03-2008, 13:04
Chodzi mi o nadawanie im specjalnych praw dostępu do poszczególnych elementów witryny od frontu. Bardzo proszę także odpowiedzieć na moje pierwsze pytanie tzn. czy i jak można zrobić, aby każdy nowy użytkownik stawał się "autorm", aby nie trzeba było każdemu z osobna dawać prawa "autora".

inkos
16-03-2008, 11:13
Chodzi mi o nadawanie im specjalnych praw dostępu do poszczególnych elementów witryny od frontu.
Komponent JUGA w wersji płatnej. :D

norek
16-03-2008, 12:57
...Bardzo proszę także odpowiedzieć na moje pierwsze pytanie tzn. czy i jak można zrobić, aby każdy nowy użytkownik stawał się "autorm",....
Doskonale sprawuje się CB z pluginem EMGroupSelector
www.emcomponents.net (http://www.emcomponents.net)
polecam i pozdrawiam

lsz
16-03-2008, 13:25
A jak to można zainstalować? Czy jest to jest po polsku?