PDA

Zobacz pełną wersję : Brak Menu w Adminie Joomla po migracji z Mambo



Lopez
07-04-2006, 19:24
Witam,
Wykonałem migrację z Mambo do Joomla (nadpisałem pliki przez ftp'a).
Wpisałe odpowiednie dane konfiguracyjne w "configuration.php-dist" i następnie zmieniłem jego nazwę na "configuration.php".
No i wszystko ładnie i pięknie , menu w Adminie było, tylko te ikonki ponizej jakieś takie niepoukładane były. Template został z Admina Mambo (blue bo taki miałem ustawiony).
Niewiele myśląc zajżałem na www.pomoc.mambo.pl (http://www.pomoc.mambo.pl) i znalazłem, że trzeba jeszcze zaktualizować dane w bazie. Odpowiedni plik, który to robi jest w kat. inst. joomla "/sql/migrate_Mambo4523_to_Joomla_100.sql" więc odpaliłem to w phpMyAdmin.
Tam było cosik takiego :



# $Id: convert_Mambo4523_to_Joomla_100.sql 47 2005-09-15 02:55:27Z rhuk $
# Converts Mambo 4.5.2.3 to Joomla! 1.0
DELETE FROM `mos_modules` WHERE `title` = 'Mamboforge' AND `position` = 'cpanel';
UPDATE `mos_templates_menu` SET `template` = 'joomla_admin' WHERE `template` = 'mambo_admin_blue' AND `client_id` = '1' LIMIT 1;
UPDATE `mos_templates_menu` SET `template` = 'joomla_admin' WHERE `template` = 'mambo_admin' AND `client_id` = '1' LIMIT 1;
UPDATE `mos_mambots` SET `published` = '1' WHERE `element` = 'tinymce' AND `folder` = 'editors' AND `published` = '0' LIMIT 1;
UPDATE `mos_mambots` SET `published` = '1' WHERE `element` = 'none' AND `folder` = 'editors' AND `published` = '0' LIMIT 1;


No i tu się dopiero porobiło.

Teraz jak wchodzę na Admina to już nie mam górnego Menu Admina i praktycznie nic nie mogę zrobic . :-(

I dlatego zwracam się z prośbą-pytaniem, jak to naprawić.

Cholerka, a miało być tak pięknie.

Pozdrawiam,
Piotr Kaczmarczyk
www.intersoft.sklep.pl

stone
09-04-2006, 22:52
Błąd który blokuje wyświetalnie tego paska jest często niewidoczny ale można znaleść komunikat w kodzie strony, zobacz czy uda Ci sie tam coś znaleść