PDA

Zobacz pełną wersję : Polećcie mi os. lub firmę do stworzenia portalu na Joomla



fid
12-03-2008, 09:25
Szukałem osoby lub firmy która terminowo i dobrze realizuje zlecenia stworzenia stron www na podstawie CMS Joomla.

Niestety widzę że większość osób podejmujących takie tematy jest zupełnie nieodpowiedzialna a nawet dobrze byłoby ku przestrodze innym zrobić czarną listę takich firm i os.

Tymczasem polećcie mi kogoś kto skrupulatnie i terminowo wykonuje takie prace.

inkos
12-03-2008, 12:38
Szukałem osoby lub firmy która terminowo i dobrze realizuje zlecenia stworzenia stron www na podstawie CMS Joomla.

Niestety widzę że większość osób podejmujących takie tematy jest zupełnie nieodpowiedzialna a nawet dobrze byłoby ku przestrodze innym zrobić czarną listę takich firm i os.

Tymczasem polećcie mi kogoś kto skrupulatnie i terminowo wykonuje takie prace.
A czy mozesz dokladniej opisac co to ma byc za portal i jaka praca jest do wykonania. Moze wtedy bedzie latwiej kogoś zarekomendowac. ;)

foruser
13-03-2008, 12:07
Polecam siebie.
piotr @donderland.pl

t0m3k
17-03-2008, 16:15
a ja polecam siebie ;)
tomek.jaworski9[at]wp.pl
gg: 1835810

s1ntex
18-03-2008, 15:59
Słyszałem o takim gościu, nick jego był s1ntex albo santex.. Tak czy siak ten koleś podobno to świr pod tym względem. Kiedyś jak się spóźnił z serwisem to jakieś bonusy dodawał.

Jego gadu to chyba, 11684858, ale nie wiem czy nadal aktualne..

t0m3k
18-03-2008, 17:53
@s1ntex kazdy wie, ze mowisz tutaj o sobie, a nie o jakims gosciu :D
mow prosto z mostu, ze tez robisz strony, a nie odwalasz jakiegos glupa i myslisz, ze sie ludzie nabiora

s1ntex
18-03-2008, 22:18
@s1ntex kazdy wie, ze mowisz tutaj o sobie, a nie o jakims gosciu :D
mow prosto z mostu, ze tez robisz strony, a nie odwalasz jakiegos glupa i myslisz, ze sie ludzie nabiora

Przecież zgrywam się.. ;-)