PDA

Zobacz pełną wersję : Rokbridge Rc3



s87
12-03-2008, 17:50
Mam takie pytanie czy sa jeszcze jakies inne osoby ,ktore przetestowaly Rokbridge RC3?

Chcialbym sie spytac o kilka rzeczy.
Przed chwila przetestowalem ten pomost i co najlepsze - dziala. Gdy loguje sie na joomli to na phpBB3 rowniez.

Mam takie pytanie. Czy warto instalowac to na normalnej stronie www ,ktora juz funkcjonuje od dluzszego czasu.

Czy bedzie cos takiego (a moze jest) jak update do nastepnych wersji RokBridge ,poniewaz wersja RC3 nie jest ostateczna.

Prosze o odpowiedz.

Szibena
13-03-2008, 18:55
Osobiście Ci radzę byś zawsze korzystał z wersji Stable, jeśli chcesz opublikować swoją stronę.

s87
13-03-2008, 19:18
A gdzies jest napisane kiedy bedzie STABLE i czy bedzie cos takiego jak update z wersji RC to stable itd. ?

Szibena
13-03-2008, 22:03
A czy było napisane, że J! 1.5 Stable miała być we wrześniu 2007?

Oczywiście nie chce nic krytykować tylko pokazać, że takie teksty nawet jak są to mogą okazać się nieprawdą, gdyż mogą wyskoczyć jakieś poważne błędy i trzeba długo dłubać w kodzie by je naprawić.

Jeśli naprawdę zależy Ci na bezpieczeństwie i poprawności strony poczekaj na Stable, ale wybór należy do Ciebie.

Mukisu
01-07-2008, 12:05
Witam, pozwole sobie wykorzystać ten temat.

Mam problem, ponieważ chce zainstalować ten pomost. Jestem na takim etapie że zainstalowałem 2 pluginy w Joomli. I jeden mi został w phpBB3.
I tu jest problem, nie wiem jak je zainstalować.

I drugie pytanie, w instrukcji jest napisane że coś trzeba wrzucić do folderu "distribution". Co to ma być?

Pozdrawiam, Mukisu.

Cr3V_86
16-11-2008, 11:03
Mam takie pytanie czy sa jeszcze jakies inne osoby ,ktore przetestowaly Rokbridge RC3?

Chcialbym sie spytac o kilka rzeczy.
Przed chwila przetestowalem ten pomost i co najlepsze - dziala. Gdy loguje sie na joomli to na phpBB3 rowniez.

Mam takie pytanie. Czy warto instalowac to na normalnej stronie www ,ktora juz funkcjonuje od dluzszego czasu.

Czy bedzie cos takiego (a moze jest) jak update do nastepnych wersji RokBridge ,poniewaz wersja RC3 nie jest ostateczna.

Prosze o odpowiedz.


Witam , nie chce się wymądrzać ponieważ nie jestem żadnym programistą i php raczej też nie znam ale ...
testowałem kilka godziń tego moda a następnie dodałem na swojej witrynie
.( www.fusja.com (http://www.gener.eu) )
mod ładnie działa choć ma kilka błędów


Mukisu

do folderu distribution dodajesz zawartość z paczki "bridge"

jak chcesz aby zamiast distribution był folder forum to wystarczy zmienić
jedną linijkę w pliku konfiguracyjnym .
( nie mam teraz tego moda ale jeżeli chcesz moge pobrać i napisać jak to zmienić )
Pzdr.