PDA

Zobacz pełną wersję : Footer



t0m3k
12-03-2008, 21:16
Chce skasowac ten tekst(Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.) ze swojej stronki, ale nie wiem gdzie sie miesci. Szukalem juz w /includes/footer.php , /includes/footer-.php , ale niestety nie znalazlem takiego zdania.
Prosze o pomoc.

inkos
12-03-2008, 21:42
Chce skasowac ten tekst(Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.) ze swojej stronki, ale nie wiem gdzie sie miesci. Szukalem juz w /includes/footer.php , /includes/footer-.php , ale niestety nie znalazlem takiego zdania.
Prosze o pomoc.
Najpierw poszukaj w pliku index.php swojego szablonu a dopiero pozniej w innych czesciach Joomla. A swoja droga szkoda że chcesz usunąć tą informację o tym iż Twoja strona dziala na najlepszym z opensourcowych systemow CMS.

stasio
12-03-2008, 22:08
Jesli chcesz skasować teskt (Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License) skasuje może cała joomle :|

t0m3k
13-03-2008, 14:43
wiecie, nie kasowalbym tego, gdyby nie to, ze to nie jest dla mnie strona ;)
no to powie ktos, gdzie konkretnie sie znajduje ta linijka oprocz tego, ze w pliku index.html ?

exciter
13-03-2008, 19:50
A ja z innej beczki :) posiadam szablon redevo_aphelion i chciałbym w stopce dodać podkreślam dodać nazwę serwisu oraz tekst informujący o dacie powstania. W pliku index templatki nic nie znalazłem, a kiedy zmieniam w Akolegal to nic nie ulega zmianie po zapisaniu

stasio
13-03-2008, 20:21
wiecie, nie kasowalbym tego, gdyby nie to, ze to nie jest dla mnie strona ;)
stwórz swoją skórkę będziesz zwolniony z usuwania napisu...

t0m3k
14-03-2008, 13:48
mam zamiar stworzyc skorke, ale narazie robie na gotowej ;)
a to jakis specjalny kod jest do tego, zeby sie nie wyswietlal ten napis na footer?