PDA

Zobacz pełną wersję : artykuły-zbyt duzy odstęp: tytuł/wstęp



galrad
14-03-2008, 10:52
Witam!

- Poblem pojawił się po migracji z mambo 4.5.2 Pl do joomla 1.0.13 PL ( tak tak dopiero teraz ;-) )

- Problem dotyczy zbyt dużej odległośći pomiędzy tytułem artykułu a wstępem do artykułu.. Wcześniej na mambo wszystko grało. Aby zobrazować problem
zapraszam tu (http://www.reharadosz.com)
- Templatka której używam: ms teamwork
- Próba zmiany templatki na inną, nowszą nie rozwiązuje sprawy
- artykuł wyświetlany w edytorze jest poprawnie ( podczas edycji artykułu w panelu administratora).
- przy zastosowaniu fukcji "previev" podczas edycji artykułu w panelu administratora artykuł wyświetlany jest poprawnie, to znaczy odległość między tytułem a wstępem artykułu jest prawidłowa.
-edytor to TINYMCE ( zmiana edytora na inny nie rozwiązuje problemu)

Nie znalazłem nigdzie rozwiązania na forum stąd prośba o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Pozdrawiam serdecznie Bartek

inkos
14-03-2008, 11:53
Problem dotyczy zbyt dużej odległośći pomiędzy tytułem artykułu a wstępem do artykułu.. Wcześniej na mambo wszystko grało. Aby zobrazować problem
Nie przesadziłeś trochę z zawartością <meta name="description" i <meta name="keywords". Chyba jednak trochę tak - we wszystkim trzeba mieć umiar a taka zawartość to chyba już lekka przesada którą google powinno potraktować za spam. ;)

A co do problemu. Czy przypadkiem w tym miejscu gdzie masz to białe pole nie powinny być reklamy googla? Popatrz w źródło Twojej strony. Coś tam jest w kodzie a się nie wyświetla. :D

galrad
14-03-2008, 12:15
Dzięki!!! Był włączony AutoAds w Google Adsense. Wcześniej nie korzystałem z tego bota a widocznie automatycznie został zainstaloany w ramach joomli. Co do
<meta name="description" i <meta name="keywords" rzeczywiście przegięcie. Zresztą do zmiany jest jeszcze wiele....czas na porzadki świąteczne. Jeszcze raz dzięki!

inkos
14-03-2008, 12:29
Wcześniej nie korzystałem z tego bota a widocznie automatycznie został zainstaloany w ramach joomli.
Ale takiego bota nie ma w oryginalnych paczkach Joomla :)