PDA

Zobacz pełną wersję : Unikalny link z zliczania odwiedzin



bezdura
14-03-2008, 19:02
Witam

Mam takie zagadnienie do rozwiazania.
Bede zlecał osobom pozyskiwanie unikalnych userów do mojego serwisu. I rozliczenia bedą na podstawie ilosci Unikalnych userów i teraz chciałbym jakoś to rozwiazac zebym mógł ich rozliczać. Nie wiem czytałem gdzieś cos o jakichś unikalnych linkach czy coś.
To chyba działa jakos tak ze dla kazdego takiego klienta przypisany jest inny link i po nacisniesciu takiego linku zostaje on zliczony oraz automatycznie przekierowany na inną strone serwisu. Kto wie jak takie coś zrobic w joomli??

czy ktos mi moze pomoże w tym temacie

kotos
14-03-2008, 20:18
To raczej bedziesz musial poszukac czegos co porownuje IP usera bo inaczej sobie tego nie wyobrazam, ale moze ktos cos powie wiecej

inkos
14-03-2008, 21:16
czy ktos mi moze pomoże w tym temacie
Nie pomoc a wskazówka - poszukaj na extensions.joomla.org - jest tam kilka komponentów do programów partnerskich. Niestety nie sprawdzalem ich możliwości osobiscie wiec nie moge nic więcej napisać w tym temacie.

bezdura
14-03-2008, 21:20
Inkos , a znasz może nazwe jakiegos z takich komponentów bo tam jest ich mnóstwo

inkos
14-03-2008, 21:31
Inkos , a znasz może nazwe jakiegos z takich komponentów bo tam jest ich mnóstwo
Jak juz napisałem - kiedyś się im przygladałem ale było to jakiś czas temu a moja pamieć ma ograniczoną pojemność stąd ciężko będzie mi teraz podać coś konkretnego więc tylko napisałem Ci tą wskazówkę ;)