PDA

Zobacz pełną wersję : Panel admin odmawaia posłuszeństwa :/



macromaniac
14-03-2008, 19:26
Joomla 1.013 utf-8

Mam problem. Stronka jakiś czasz już istnieje - działała prawidłowo. Dzisiaj niestety chciałem edytować aktualność i wszystko było by ok, gdyby nie problem z przyciskami ... nie mogę zapisać zmian, nie mogę zrezygnować ... działają jedynie przyciski podglądu i pomocy - reszta nie reaguje. Co się mogło stać i jak to naprawić?!?

kotos
14-03-2008, 20:00
Moze miales wlam na serwer. Sprawdz czy wszystkie pliki sa tam gdzie powinny byc

inkos
14-03-2008, 21:14
Joomla 1.013 utf-8

Mam problem. Stronka jakiś czasz już istnieje - działała prawidłowo. Dzisiaj niestety chciałem edytować aktualność i wszystko było by ok, gdyby nie problem z przyciskami ... nie mogę zapisać zmian, nie mogę zrezygnować ... działają jedynie przyciski podglądu i pomocy - reszta nie reaguje. Co się mogło stać i jak to naprawić?!?
Jaki serwer? Jaka konfiguracja? Czy przypadkiem nie miałeś u siebie ostatnio aktualizacji php z wersji 4 na wersję 5?

macromaniac
15-03-2008, 08:41
serwer wykupiony na http://www.fc.pl - mam druga stronę na tym hostingu i jest OK. Nie dostałem wiadomości o aktualizacji php, więc nie wiem co może być.