PDA

Zobacz pełną wersję : Mambo i strony artykułów



kasto
14-03-2008, 22:27
Witam Mam Mambo 4.5.4 i nie wiem jak ustawić prawidłowe wyświetlanie artykułów w "Blog - Kategoria artykułów wieloczęściowych". Dokładniej: Tworzę sekcję artów a w niej kategorie Przechodzę do menadżera menu tworzę odnośnik do "Blog - artykuły z kategorii blog" Dodaję artykuły, jest ograniczenie do 15 na jednej stronie więc na dole strony tworzą się numery do następnych stron z artykułami w tej kategorii Jednak gdy kliknę na następną stronę to wyświetlają mi się arty z zupełnie innych sekcji i kategorii a powinna to być dalsza część tych artów z mojej konkretnej kategorii. Co zrobić żeby na następnych stronach wyświetlały się arty z jednej kategorii a nie ze wszystkich?

zwiastun
15-03-2008, 12:13
Obawiam się, że nie znajdziesz tu rozwiązania. Ale może ktoś wie.

inkos
16-03-2008, 11:11
Co zrobić żeby na następnych stronach wyświetlały się arty z jednej kategorii a nie ze wszystkich?
Tak jak napisał Zwiastun - nie wiem czy tutaj będzie rozwiązanie Twojego problemu. Poszukaj raczej na serwisach dla Mambo a nie dla Joomla gdyz Twoje pytanie jest mocno związane z tym cms-em. :D

kasto
16-03-2008, 23:23
OK poradziłem sobie już z tym problemem, temat można zamknąć lub usunąć Napisałem tutaj ten temat bo Mambo i Joomla są podobne więc, może ktoś by coś wiedział. A problem rozwiązałem tak jeśli kogoś by interesowało: na innym forum ktoś mi powiedział, że to jest bug tej wersji mambo, ale nie powiedział co należy poprawić, więc pobrałem starszą wersje mambo w której tego błędy nie ma i nadpisałem wszystkie pliki w folderach, plikami ze starej wersji. Pozdrawiam