PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent/moduł do wysyłania SMS-ów



młody3
15-03-2008, 00:30
Witam, znacie jakiś dobry komponent/moduł bramki SMS? Grunt żeby był na J! 1.5 i bezpieczny i stabilny.

Szukałem na extensions... ale słabo... 'com_mysms' ale niestety na 1.0.

inkos
16-03-2008, 11:57
Witam, znacie jakiś dobry komponent/moduł bramki SMS? Grunt żeby był na J! 1.5 i bezpieczny i stabilny.

Szukałem na extensions... ale słabo... 'com_mysms' ale niestety na 1.0.
Do wysyłania do wszystkich polskich sieci czy do światowych czyli np. witenamskiego telekomu. ;) Jeśli do pierwszych to szczerze zastanów się czy to ma jakiś sens? Czy nie lepiej na stronie dać linka do bramek albo po prostu umieścić je za pomocą wrappera. Ot taka moja mała podpowiedź.

młody3
16-03-2008, 18:01
Z tym Wrapper-em może i dobry pomysł ale chcę mieć całą stronę oparte na Joomla! i wszystkim tym co z nią związane (komponenty, moduły...) ale i tylko tym. Jakieś dodatkowe bramki SMS nie wchodzą w grę.

Zależy mi na module/komponencie napisanym dla J! do wysyłania SMS-ów. Znalazłem jeden ale do 1.0.

inkos
16-03-2008, 20:26
Z tym Wrapper-em może i dobry pomysł ale chcę mieć całą stronę oparte na Joomla! i wszystkim tym co z nią związane (komponenty, moduły...) ale i tylko tym. Jakieś dodatkowe bramki SMS nie wchodzą w grę.

Zależy mi na module/komponencie napisanym dla J! do wysyłania SMS-ów. Znalazłem jeden ale do 1.0.
A czy ten który znalazłes obsługuje operatorów działających w Polsce? Sprawdzałeś go? Co to za komponent?