PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z przeniesieniem Joomla - błąd



kona
16-03-2008, 13:28
Witam. Mam mały problem i mam nadzieję, że dzięki Wam uda mi się go rozwiązać :)
Mianowicie:

Na samym początku strona znajdowała się w katalogu na serwerze np:

www.domena.pl/costam - do tego była baza danych itd.
Następnie po zakupieniu domeny i zaparkowaniu jej na serwerze, wszystkie pliki był przekopiowane z folderu /costam do folderu /public_html/ zaparkowanej domeny.

Oczywiście wszystko na tym samym serwerze, bez zmiany bazy danych.

Wszystko działało ok, jak te same pliki co przekopiowałem co zaparkowanej domeny były w katalogu /costam

Po ich usunięciu (plików z folderu /costam) wyskakuje bład wchodzą na domene.

Błąd jest następujący

Warning: require_once(/home/domena/domains/nazawa zaparkowanejdomeny/public_html/includes/version.php) [function.require-once (http://www.tylice12.pl/function.require-once)]: failed to open stream: No such file or directory in /home/domena/domains/nazwazaparkowanej/public_html/includes/joomla.php on line 71

Zmieniłem wszystko w pliku configuration.php, ale nic nie pomogło, co mam zrobić? - proszę o pomoc.

Z góry bardzo dziękuję, pozdrawiam, Kona

inkos
16-03-2008, 13:38
Witam. Mam mały problem i mam nadzieję, że dzięki Wam uda mi się go rozwiązać :)
A nie prościej było podpiąć tą domenę do tego samego katalogu i zmienić tylko livesite w configuration.php? Mniej roboty i mniej problemów.

A co do tego błędu - sprawa była już omawiana na forum - poszukaj wątków na temat błędu w tym pliku i w tej jego linii.