PDA

Zobacz pełną wersję : Puste okno instalacji komponentów



lsz
16-03-2008, 16:40
Właśnie niedawno instalowałem nowe komponenty, moduły i dodatki. Trochę tego było. W pewnej chwili, gdy chciałem zainstalować nowy komponent pojawiło mi się całe puste okno - tylko główne menu admina i tn pasek z ODINSTALUJ i POMOC (kliknąłem wcześniej INSTALATORY->KOMPONETY).
Próbowałem otworzyć tę stronę na Firefoxie i Internet Explorerze, ale nic z tego.
Mam Joomla 1.0.12.

Może ktoś z Was wie, dlaczego tak się stało. Jak to można naprawić?

Proszę o pomoc.

inkos
16-03-2008, 19:24
Właśnie niedawno instalowałem nowe komponenty, moduły i dodatki. Trochę tego było. W pewnej chwili, gdy chciałem zainstalować nowy komponent pojawiło mi się całe puste okno - tylko główne menu admina i tn pasek z ODINSTALUJ i POMOC (kliknąłem wcześniej INSTALATORY->KOMPONETY).
Próbowałem otworzyć tę stronę na Firefoxie i Internet Explorerze, ale nic z tego.
Mam Joomla 1.0.12.
Może ktoś z Was wie, dlaczego tak się stało. Jak to można naprawić?
Proszę o pomoc.
Aktualizacja Joomla do najnowszej wersji aby nie mieć problemów z nieproszonymi goścmi. Polecam także lekturę pomoc.joomla.pl o instalowaniu komponentów i innych dodatków. Co do samego problemu - wyczyszczenie cache i ewentualne screeny jako załączniki bo Twój opis dziwnie wygląda.

lsz
17-03-2008, 14:13
Przesyłam Ci te okno z instalacją komponentów. U mnie wygląda tak jak w załączniku. Dodam, że w przypadku modułów i dodatków okno wyświetla się poprawnie.

Mam Joomlę 1.0.12 PE, więc aktualizacja nie bardzo jest możliwa (dodano menu zmiany języka, czy coś). Od początku miałem jakieś problemy. Zastanawiam się czy nie lepiej byłoby zainstalować Joomli 1.0.13 (spolszczonej całkowicie wersji). Może wiesz, co zmieniło się z wersją 1.0.13. Wiem, że były to liczne poprawki zabezpieczeń.
Proszę także o zabaczenie mego obrazka. Nie wiem, czy da się z tym jeszcze coś zrobić.

Z góry dzięki.